Producent KBA
Model 46 KARAT DI
Rok 2005
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Cyfrowe prasy do druku
ID produktu P90808110

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2019
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 7 października 2019

Dane techniczne

Ilość kolorów 4
Rozdzielczość 2540 dpi
RIP
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Aktualny stan w produkcji.

Cyfrowy offset arkuszowy KBA.46 Karat łączy szybkość i precyzję bezpośredniego naświetlania z jakością suchego offsetu.

Zawiera cylinder dociskowy z trzema segmentami i systemami zacisków, utrzymuje każdy arkusz w pojedynczym zamknięciu zaciskowym podczas dwóch obrotów cylindra, aby drukować w czterech kolorach. Posiada dwie głowice naświetlające, które umożliwiają jednoczesną ekspozycję i dokładną rejestrację czterech rozbarwień. W każdym z dwóch koców znajdują się dwa konwencjonalne koce.

Dwa cylindry płytowe, każdy podzielony na dwa segmenty, mogą być poddawane działaniu 18 000 obr / h po odłączeniu ich od systemu farbowego i transporcie arkuszy. Konwencjonalny system farbowy składa się w sumie z 15 rolek, z których cztery są farbowane. Dzięki automatycznemu wstępnemu ustawianiu profilu śruby atramentu wstępnie zdefiniowana gęstość atramentu jest szybko osiągana. W trudnych sytuacjach poszczególne śruby można wyregulować, aby uzyskać lepsze tuszowanie. Płyty drukarskie są na rolce w cylindrze formowym. Płyty są nawijane automatycznie za pomocą urządzenia na tym cylindrze. Zużyte płyty są automatycznie przewijane na przeciwległej szpuli.

Do czyszczenia pozostałości ekspozycji służy urządzenie do mycia cylindra płytowego. Działa w trzech fazach: zasysanie próżniowe, wałek posuwisto-zwrotny, który wysycha i wstępnie nawilżony koc.

Maszyna ma maksymalną przepustowość 7 000 arkuszy / hi ma rozdzielczość 2540 dpi. Wykorzystuje płyty Presstek ProFire Media do suchego offsetu i różne specjalistyczne farby do suchego offsetu wraz z wysokopigmentacyjnymi atramentami Epple Druckfarben.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English