Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 5
Ostatnia aktywność 16 lipca 2020

Dane techniczne

Wydajność /godz. ( cięć na godzinę ) 560 kg/h
-------------------
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 0 godziny
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

System separacji granatów Arils
System ten nie jest używany jako samodzielny system separacji owoców aromatu granatów, aby wyodrębnić arile ze skorupy owoców i oddzielić membrany, zmniejszyć uszkodzenie produktu i zaoszczędzić zdolność do pracy człowieka. Koncepcja ekstraktora polega na otwarciu owocu przy minimalnym uszkodzeniu arils i stworzeniu delikatnego przepływu powietrza przez produkt w celu szybkiego oddzielenia arils od skorupy i błon. System przenośników przenosi skorupę i membrany do kosza, jednocześnie delikatnie przenosząc arils do etapu końcowego, osuszając je unikalnymi wentylatorami. System można spryskać do codziennego czyszczenia na zewnątrz i wewnątrz.
System separacji granatów Arils jest producentem jako 1/2/4 głowic o wydajnościach ekstrakcji odpowiednio 10-14 / 18-20 / 24-28 / 50-56 owoców na minutę na ekstraktor.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English