Kocioł warzelny Joni Foodline Multimix

Producent Joni Foodline
Model Multimix
Rok ~ 2013
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Kotły warzelne
ID produktu P00529061

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 26 stycznia 2021

Dane techniczne

Pojemność 150 L
Typ Elektryczny
Podwójny płaszcz Tak
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1500,0 × 1100,0 × 1200,0
Roboczogodziny 2 godziny
Godziny podłączenia do prądu 2 godziny
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Do sprzedania kuchenka parowa Joni foodline model multimix, fabrycznie nowa, z zaledwie 2 lub 3 godzinami pracy do uruchomienia. nowa cena 25 000 € (faktura jest dostarczana).
Czajnik ma pojemność netto 150 litrów, a integracja mocnego miksera jest idealnym rozwiązaniem pod względem łatwości obsługi, higieny i ergonomii, gdy potrzebne jest mieszanie.
multimix jest standardowo dostarczany ze sterowaniem autotemp 35, które obejmuje elektryczne przechylanie z odchylaniem do tyłu, cyfrowe sterowanie i wyświetlanie temperatury wewnętrznej czajnika, sterowanie mikserem, elektroniczny licznik przepływu wody, zegar z funkcją alarmu i automatyczny poziom wody.
Dla każdego programu można zapisać dziesięć zestawów parametrów. Dzięki w pełni penetrującemu drążkowi miksującemu czajnik nie ma niehigienicznych uszczelek wokół żywności, a uchwyt do podnoszenia miksera jest zawsze czysty i łatwo dostępny.
mikser posiada sześć programów dynamicznego mieszania, które automatycznie dostosowują się do wybranej prędkości i dzięki temu działają optymalnie. prędkość można ustawić w zakresie od 5 do 140/155 obr / min. niska prędkość obrotowa rozprowadza ciepło i ostrożnie przygotowuje potrawy, a duża prędkość obrotowa efektywnie miesza i sprawia, że niektóre potrawy są lżejsze.
mocny silnik miksera zapewnia 164/358/477 nm, a zatem pokonuje również grube potrawy. Można między innymi mieszać nadzienia i przygotowywać tłuczone ziemniaki ze świeżych ziemniaków. Ze względów bezpieczeństwa mikser zatrzyma się po otwarciu pokrywy, ale spoiwa, przyprawy i więcej można dodać za pomocą dziennika kontroli.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English