Zasady działania Exapro

Kupno i sprzedaż maszyn przez Exapro jest bardzo proste. Nie jesteśmy jedynie stroną internetową - Exapro to również zespół 20 specjalistów, który pomoże Państwu znaleźć odpowiednią maszynę czy też nabywcę na Państwa używane urządzenia. Niezależnie od tego czy zamierzają Państwo kupić czy sprzedać maszynę Exapro wykonuje dużą część pracy za Państwa.

Oto jak działamy:

list a machine on exapro

1. Zamieszczenie oferty

Pierwszy krok to umieszczenie ogłoszenia w naszym serwisie. Następnie nasi pracownicy zajmą się tłumaczeniem oferty na 9 języków by ogłoszenie było łatwe do odnalezienia dla klientów z całego świata. Umieszczenie ogłoszeń jest bezpłatne.

exapro agent

2. Dbamy o Państwa oferty

Nasi agenci sprzedaży optymalizują ogłoszenia oraz zajmują się promocją Państwa maszyn wśród naszych klientów, tak by trafiły one do możliwie jak największej, ale jednocześnie jak najlepiej wyselekcjonowanej liczby odbiorców.

exapro agent

3. Klienci zawsze trafiają na Exapro

Dzięki wieloletniej pracy nad pozycjonowaniem naszych ofert w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek trafia do nas regularnie ponad 300 000 potencjalnych klientów miesięcznie. Nabywcy mają dostęp do ofert ponad 10 000 sprzedawców z całego świata.

4. Agenci Exapro filtrują zapytania

exapro agent

Wszystkie zapytania składne przez Exapro trafiają do naszych agentów sprzedaży. Odpowiadają oni na Państwa pytania i pomagają w komunikacji ze sprzedawcą tak by mieli Państwo pewność, że kupują odpowiednią maszynę. Równocześnie filtrujemy zapytania by sprzedawcy mogli uniknąć czasochłonnego procesu wyszukiwania poważnych klientów.

exapro agent

5. Kontakt z kontrahentem

Po upewnieniu się, że obie strony są usatysfakcjonowane warunkami ewentualnej transakcji kontaktujemy Państwa ze sobą w celu dokonania inspekcji lub też finalizacji kupna/sprzedaży.

exapro agent

6. Transkacja!

Po podjęciu decyzji o zakupie transakcja ma miejsce bezpośrednio między kupującym i sprzedającym.

Tak, to takie proste!

Zacznij już teraz.