Etykieciarka IRPLAST PA 180 COMPACT Super sprzedawca

Producent IRPLAST
Model PA 180 COMPACT
Rok 2008
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Etykieciarki
ID produktu P01009008

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 813
Ostatnia aktywność 7 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

OPIS:
Etykieciarka Irplast umożliwia uzyskanie wysokiej jakości druku. Model Mark klasy A to wysokiej klasy mechanizm drukujący używany w aplikacjach o wysokiej wydajności, oferujący najwyższy poziom wydajności i niezawodności. Znana w branży z unikalnej pokrywy ze stali nierdzewnej, drukarka klasy A jest doskonale dostosowana do potrzeb trudnych lub korozyjnych środowisk. Modułowa konstrukcja zapewnia łatwą konserwację na żądanie, znacznie skracając przestoje podczas długotrwałych strategicznych zastosowań wielozmianowych. Standardowe mocowanie i intuicyjna nawigacja po menu sprawiają, że klasa A jest preferowanym mechanizmem drukowania do zautomatyzowanego drukowania i aplikacji.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Model Klasy A ma świetne funkcje, które oferują równie duże korzyści na wiele sposobów. Poniżej znajduje się lista funkcji i zalet mechanizmu drukującego klasy A.
- Pojemnik ze stali nierdzewnej do ochrony drukarki, który gwarantuje lata użytkowania w trudnych i ekstremalnych warunkach
- Język emulacji drukarki umożliwiający łatwą integrację modelu klasy A z praktycznie każdym konkurencyjnym środowiskiem
- Duży wyświetlacz graficzny dla łatwiejszej nawigacji, zaawansowanej konfiguracji i użytkowania
- Modułowa konstrukcja ułatwia serwis na miejscu lub operacje modernizacji. Większość operacji można wykonać na miejscu przy minimalnych przestojach lub zmniejszeniu produktywności.
Etykieciarka jest wyposażona w kompaktowe czytniki 2D - Matrix 2000 - do przechwytywania, dekodowania obrazów i interfejsów do transmisji danych. Przenośnik taśmowy ze stali nierdzewnej gwarantuje ciągłe przenoszenie załadowanego materiału w górnej części, taśma wykonana jest z tworzywa sztucznego, z bokami przystosowanymi do pomieszczenia transportowanego materiału oraz silnikiem elektrycznym do przenoszenia.

Rok budowy: 2008

DANE TECHNICZNE
Waga netto 55 kg
Moc Kw 0,4
Częstotliwość Hz 50/60
Napięcie Volt 230
Ciśnienie Bar 6

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English