Etykieciarka IMA/LIBRA SENSITIVE 350 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 11 maja 2021

Dane techniczne

Wydajność na godzinę 350 u/h
Max. długość etykiety 220 mm
Max. szerokość etykiety 140 mm
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 3000,0 × 1260,0 × 1930,0
Waga 8000 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia - niepodłączony

Opis

OPIS:
Etykieciarka SENSITIVE 350 jest przeznaczona do naklejania etykiet samoprzylepnych na fiolki cylindryczne w trybie automatycznym. Z tego powodu maszynę można umieścić w automatycznej linii pakującej. Cała praca odbywa się w trybie automatycznym, bez ingerencji operatora, który musi tylko sprawdzać stan pracy i interweniować tylko w przypadku alarmu z powodu awarii lub braku etykiet. Włączenie wszystkich sterowań i ustawienie parametrów pracy odbywa się za pośrednictwem terminala operatorskiego wyposażonego w dedykowane oprogramowanie.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Maszyna wykonuje następujący cykl pracy: fiolki wchodzące do maszyny docierają na taśmę grupy przenośników; po dotarciu do ślimaka butelki są kierowane do płyty dystrybucyjnej z etykietami, zachowując odległość między nimi, aby umożliwić prawidłowe etykietowanie; pojawienie się fiolek w tej pozycji jest sygnalizowane przez czujnik, który wysyła zatwierdzenie do silnika w celu kontrolowania wyjścia etykiety; etykiety przybywające z automatycznego zespołu odwijającego przechodzące przez obszar drukowania, obszar kontrolny i fotokomórkę do etykietowania zatrzymują się na wyjściu z płytki wydającej i przyklejeniu się do fiolki; fiolka, z przymocowanym końcem etykiety, jest obracana przez kontakt z paskiem do owijania, co kończy nakładanie; oznakowanie fiolki jest sprawdzane, a wszelkie fiolki, które mogą mieć wadliwe oznakowanie, są odrzucane za pomocą specjalnego mechanizmu; fiolki na przenośniku taśmowym docierają do wyjścia.
Etykieciarka jest wyposażona w: Marker laserowy 30W z serii Telesis-CO30AP, doskonały do wielu zastosowań na tworzywach sztucznych, płytach wiórowych, metalu anodowanym i znakowaniu etykiet; Czytnik kodów modelu Argus Laetus; koder termotransferowy marki Markem Imaje model SmartDate 5, który drukuje na najwyższym poziomie z dużą prędkością na elastycznych foliach opakowaniowych, foliach laminowanych i etykietach; Kamera marki Omron model FQ2-D z czujnikiem ZFV zdolnym do wykrywania obiektów na podstawie charakterystyki powierzchni, rozpoznawania górnej / tylnej strony oraz orientacji elementów elektronicznych.

Rok budowy: 2006

DANE TECHNICZNE
Długość mm 3000
Szerokość mm 1260
Wysokość mm 1930
Waga netto 800 kg
Moc Kw 2,5
Częstotliwość Hz 50
Napięcie Volt 400

CHARAKTERYSTYKA PRODUKCJI
Maks. prędkość produkcji 350 p / min
Średnica fiolki 15 - 78 mm
Wysokość fiolki 220 mm
Długość etykiety 15-220 mm
Wysokość etykiety 10 - 140 mm

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English