Producent ICP
Model DS 100
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Autoklawy / Piece suszarnicze
ID produktu P01210112

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 185
Ostatnia aktywność 13 kwietnia 2021

Dane techniczne

Pojemność komory 100 L
Temperatura pracy 220 °C
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

Piec do sterylizacji na sucho DS 100 służy do sterylizacji i usuwania pirogenizacji pustych naczyń szklanych lub innych opakowań lub materiałów zabezpieczających ze szkła lub stali nierdzewnej, tak aby można je było wprowadzić do sterylnego pomieszczenia.
Po zakończeniu cyklu sterylizacji materiał jest więc wyładowywany przez drzwi przejściowe sterylnych pomieszczeń. Będąc filtrami umieszczonymi na wyjściu z komory sterylizacyjnej, filtrami typu absolutnego o wydajności na zimno metodą 99,998 DOP, podczas sterylizacji powietrzem krążącym wewnątrz wózków jest powietrze klasy 100. Stosowane w tym celu filtry to filtry, które w sposób ciągły wytrzymują temperaturę 240 stopni Celsjusza i dlatego umożliwiają zarówno suchą sterylizację, jak i usuwanie pirogenów.
Na wszystkich etapach obróbki wewnątrz pieca utrzymuje się stale dodatnie ciśnienie w stosunku do środowiska zewnętrznego. Po automatycznym cyklu sterylizacji żaluzje zamykają się, aby odizolować piec od zewnątrz, podczas gdy wentylacja nadal działa, aby utrzymać wewnętrzne nadciśnienie, zapewniając, że materiał nie jest zanieczyszczony.
Czas sterylizacji: 60 min dla temperatury 220 C i 75 min dla temperatury 200 C.
Czas chłodzenia ok. 120 min.
W celu użycia timerów patrz załączone instrukcje uwzględniające zawsze ustawienie TRYBU „A” i wartości w MIN. Czas chłodzenia należy dobrać stosownie do doświadczenia wynikającego z rodzaju zastosowanego wsadu i temperatury zasysanego powietrza.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English