Linia produkcyjna Hüttlin HTG 800 - HDGC 200 Zweryfikowany sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 193
Ostatnia aktywność 7 września 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1280,0 × 1700,0 × 1050,0
Waga 3000 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia

Opis

Dzięki HTG (granulator Huttlin z górnym napędem), Huttlin posiada mieszalnik o dużej sile ścinania, który spełnia wszystkie wymagania. Granulator z mieszadłem szybkoobrotowym Hüttlin z napędem dolnym jest najlepszym wyborem do prostych zastosowań granulacji w połączeniu z suszarką ze złożem fluidalnym. Wersja topdrive spełnia najwyższe wymagania. Aplikacja SinglePot wykorzystująca UltraClean, SmartFlow, suszenie próżniowe z systemem odzyskiwania rozpuszczalnika może zostać rozszerzona o moduł projektowania o wysokim stopniu szczelności. Elastyczność jednostki wolnostojącej jako SinglePot lub w połączeniu ze sprawdzoną technologią fluidalną zapewnia procesy granulacji i suszenia z maksymalną wydajnością. Granulatory z mieszadłem szybkotnącym HTG z technologią napędu górnego różnią się od tych z technologią napędu dolnego ponieważ uszczelki Gentlewing i Chopper nie wchodzą w kontakt z produktem. To znacznie zmniejsza zużycie uszczelnienia i niebezpieczeństwo zanieczyszczenia produktu.
HTG charakteryzuje się takimi cechami, jak kolumny podnoszące do pojemnika na produkty, niezwykła łatwość kontroli czystości, ultraszybkie czasy opróżniania i minimalny wysiłek przy zmianie produktów.
HTG800 Hüttlin z górnym napędem mieszalnika o wysokim ścinaniu
Praca w linii
Korzyści:
SinglePot: konsekwentne wdrażanie zalet technologii top-drive; Konstrukcja zgodna z GMP Kontrola urządzeń i monitorowanie procesu; Czyszczenie - WIP i CIP.
Całkowita objętość (litry) 800
Moc (kW) 46
Długość L (do ściany; mm) 2600
Szerokość W (mm) 1270
Wysokość H (mm) 3600
Technologia łóżka fluidalnego firmy Hüttlin oferuje wszystkie te opcje i pomaga uzyskać przewagę konkurencyjną:
Diskjet ze stycznym wylotem powietrza zapewnia optymalną wymianę substancji i energii, a także drastycznie skrócony czas procesu suszenia, granulowania i powlekania.
Specjalny układ trójskładnikowych dysz gwarantuje doskonałą jakość granulatu i jednorodną powłokę przy bardzo krótkim czasie procesu.
System ze złożem fluidalnym HDGC 200
Systemy fluidalne Hüttlin mają konstrukcję modułową. Podstawowa konstrukcja jest odporna na wstrząsy ciśnieniowe i można ją regulować za pomocą różnych opcji.
W zależności od wymagań, pojemniki na produkty są dostępne bez systemów natryskowych, z układami natryskowymi stycznymi do prostych lub pod łożem natryskowym do wymagających zastosowań.
Opatentowany filtr dynamiczny może być wyposażony w różne materiały filtracyjne, w tym w metalowy filtr w pełni kompatybilny z CIP. Pneumatyczne / grawimetryczne napełnianie i pneumatyczne opróżnianie jako kolejna opcja oferują znaczne korzyści. W rezultacie są one powszechnie używane jako standard.
Napełnianie i rozładowywanie odbywa się bez podciśnieniowych systemów transportowych. Eliminuje to potrzebę skomplikowanych dodatkowych instalacji. Podobnie jak w przypadku procesu inline, urządzenie jest napełniane i rozładowywane za pomocą klimatyzowanego powietrza procesowego. Kompetencja w zakresie obsługi zamkniętego produktu jest niezbędna dla wykonalnych rozwiązań w zakresie hermetyzacji.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English