Używane urządzenie analityczne Hiden AutoSIMS

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2016
Liczba ofert online 11
Ostatnia aktywność 3 lutego 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Hiden Analytical opracował w pełni zautomatyzowany system analizy powierzchni w AutoSIMS, innowacyjnym spektrometrze mas wtórnych jonów (SIMS), który może wykonywać rutynowe i powtarzalne analizy bez nadzoru. Dzięki w pełni zautomatyzowanemu krokowi XY i szerokiemu wsparciu AutoSIMS firmy Hiden może uruchamiać setki procesów dziennie podczas nieprzerwanej pracy 24/7.

Hiden Analytical specjalizuje się w instrumentach SIMS do profilowania głębokości w nanoskali i ilościowej analizy powierzchni wielu różnych typów próbek, od kompletnych stacji roboczych po kompaktowe rozwiązania SIMS. AutoSIMS obejmuje ten sam pistolet jonowy o pierwotnym źródle tlenu o długiej żywotności i analizator MAXIM, które można znaleźć w całej linii produktów Hiden SIMS, z dodatkiem modułowego uchwytu próbki kasety i sterowanego programowo stopnia próbkowania XY. Daje to podstawę do wysoce niezawodnego wykrywania odpowiednich widm powierzchniowych i trójwymiarowych (3D) profili głębokości bez interwencji człowieka.

Długa żywotność pistoletu jonowego zapewnia, że wiązka o wysokiej stabilności jest generowana przez długie okresy pracy, dzięki czemu uchwyt kasety i stopień próbki zapewniają ciągłe dawki próbek do analizy partii o dużej przepustowości. Nawet początkujący operatorzy mogą zaprogramować system automatycznej analizy powierzchni, dostrajając eksperymentalną macierz parametrów za pomocą prostego programu do obsługi arkuszy kalkulacyjnych.

AutoSIMS by Hiden Analytical

System automatycznej analizy powierzchni AutoSIMS firmy Hiden może niezależnie przeprowadzać statyczną i dynamiczną analizę SIMS z rozdzielczością w nanometrach. Może być również uruchamiany w trybie ręcznym dla doświadczonych użytkowników, którzy chcą wykorzystać pełen zakres dostępnych możliwości technicznych.

Cechy:
W pełni zautomatyzowana i nienadzorowana analiza SIMS
Duży stopień próbkowania XY
Pistolet tlenowy do czułej analizy
Konfigurowalny uchwyt na próbki w stylu kasety
Parametry można określić za pomocą arkusza kalkulacyjnego.
Charakterystyka 3D
Rozdzielczość głębokości nanometrów
Modułowa konserwacja zapewniająca długi czas bezawaryjnej pracy

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English