Hiab Strike-Down Crane Zweryfikowany sprzedawca

Producent Hiab
Model Strike-Down Crane
Rok
Lokalizacja Stany Zjednoczone US
Rodzaj Inne
ID produktu P210714117

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Pośrednik
Aktywny od 2021
Liczba ofert online 3374
Ostatnia aktywność 11 lutego 2022

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Składany żuraw hydrauliczny został zaprojektowany do podnoszenia z silosu rakietowego na okręt podwodny lub niszczyciel na morzu. Ten żuraw poradzi sobie z amunicją i ma współczynnik bezpieczeństwa 6:1. Każda funkcja składania wykorzystuje dwa wysokiej jakości cylindry hydrauliczne, a jednostka obrotowa składa się z dwóch planetarnych układów napędowych z automatycznym hamulcem. Pręty siłownika hydraulicznego są wykonane ze stali nierdzewnej lub innego nierdzewnego stopu. Oryginalny zasilacz hydrauliczny jest montowany na podstawie i składa się z silnika elektrycznego o mocy 35 KM z pompą o zmiennym przepływie z kompensacją ciśnienia. Oryginalny układ hydrauliczny jest dołączony do żurawia lub dostępny jest oddzielny agregat hydrauliczny do silników wysokoprężnych.
Ten żuraw jest niezwykle trwały i dobrze nadaje się do użytku w środowisku morskim. Idealny do pracy na barce lub na lądzie. W zestawie czterostopniowy tłok hydrauliczny, który został zaprojektowany do podnoszenia żurawia z silosu.
Pierwotnie zakupiliśmy ten żuraw do zamontowania na lewej ścianie skrzydła łodzi desantowej LCM-8.
Statek został sprzedany, ale możemy zaoferować te same opcje instalacji i montażu na miejscu lub gotowy system dostarczany z dźwigiem.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English