Maszyna piekarnicza Hb Technik/ Silotech hb technik / silotech

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Osoba prywatna
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 8 kwietnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Waga 2000 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Mąkę sprzedajemy do mniejszych oddziałów piekarni, cukierni. Silosy są do wnętrza.
Można je umieścić w piwnicy, na strychu, a nawet na parterze. (Magazyny, spedycja) dzięki materiałowi z jakiego wykonane są silosy (stal nierdzewna, aluminium) nadaje się również do nowoczesnego wyposażenia piekarni czy zakładów cukierniczych. Zarządzanie mąką wymaga co najmniej wielkości sufitu co najmniej 2,90 m wysokości sufitu. Silosy można dopasować do wysokości. Oferowane kompletne silosy mieszczą 22 t mąki. Silosy można podzielić na 3-5 rodzajów mąki. Liczba silosów to 6 magazynków połączonych parami. Silosy są od producenta techników silotech i hb. Posiadamy lej z tensometrem o wadze 100 kg mąki, przesiewacz, układy napowietrzania, podajniki mąki, klapy, ścieżkę ok. 20 m, silniki, dmuchawy, rozdzielnica elektryczna, panel dotykowy z programami. Wystarczy zamontować silos przez profesjonalną firmę.
Wszystko jest w pełni sprawne. Silos i jego akcesoria to rok produkcji 2015.
Silosy te mogą obsługiwać nie tylko materiały sypkie, takie jak mąka, ale także inne surowce, takie jak mieszanki zbożowe i tym podobne. Silosy na mąkę są zautomatyzowane i wygodne w obsłudze. Bez strat mąki, bez kurzu. Dzięki tej technologii zaoszczędzisz na cenie mąki za kg !!!

Cena mąki dmuchanej jest tańsza niż mąki workowanej. Cena zakupu tej technologii wyniosła 2 900 000 CZK. Dzisiejsza cena zakupu tego zestawu sił wynosi około 2 400 000 CZK
Przy rozsądnej umowie i szybkich negocjacjach przy sprzedaży, ZNACZĄCY RABAT !!!

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English