Producent Hartmann
Model -clip EC 104
Rok 2011
Lokalizacja Portugalia PT
Rodzaj Maszyny do pakowania różnego typu
ID produktu P220309168

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2021
Liczba ofert online 12
Ostatnia aktywność 14 kwietnia 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1405,0 × 975,0 × 1270,0
Waga 250 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

Projekt koncepcyjny tego systemu polega na odbiorze produktów pakowanych liniowo (opakowania na tackach, bagietki, kiełbaski itp.) z poziomej maszyny pakującej, opakowanie jest zamykane, a następnie produkty są transportowane w linii prostej do następnego stacja zbiorcza.
Jego kompaktowa konstrukcja, w tym bobry, sprawia, że ta jednostka zamykająca jest elastyczna, dzięki czemu może być używana w różnych lokalizacjach. Drzwi urządzenia otwierają się łatwo i zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich elementów napędu. Jednostka zamykająca jest sterowana impulsowo, wyposażona w oddzielny napęd i nie musi być synchronizowana z pakowarką. Produkty transportowane są za pomocą przenośników taśmowych. Prędkość jest płynnie regulowana. Podawanie ręczne jest możliwe dzięki opcjonalnemu stolikowi do otwierania worków. (Koncepcja tego systemu polega na wyciąganiu w linii pakowanych produktów (opakowania na tacki, bagietki, kiełbaski itp.) z pakowarki poziomej, opakowanie jest zamykane i produkty są transportowane w linii prostej do stacji skupu.
Jego kompaktowa konstrukcja, w tym bobry, sprawia, że ta jednostka blokująca jest elastyczna, dzięki czemu może być używana w różnych lokalizacjach. Drzwiczki urządzeń otwierają się łatwo i zapewniają bezpośredni dostęp do wszystkich elementów jednostki. Jednostka zamykająca jest sterowana impulsowo, wyposażona w osobny napęd i nie wymaga synchronizacji z pakowarką. Produkty transportowane są za pomocą przenośników taśmowych. Prędkość jest płynnie regulowana. Podawanie ręczne jest możliwe dzięki opcjonalnemu stolikowi do otwierania worków.)

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English