Maszyna przemysłu farmaceutycznego Getinge Швеция GE 666 DMC-2, L 3203

Producent Getinge
Model GE 666 DMC-2 L 3203
Rok 2013
Lokalizacja Rosja, Federacja Rosyjska RU
Rodzaj Inne maszyny branży chemicznej i farmaceutycznej
ID produktu P90913011

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2019
Liczba ofert online 6
Ostatnia aktywność 12 sierpnia 2020

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 990,0 × 1300,0 × 1918,0
Waga 980 kg
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 0 godziny
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Sterylizator medyczny

Do odkażania różnych materiałów, w tym płynów w szczelnych butelkach. Jest zbudowany między dwoma pokojami w jednej ścianie.

Gabinet i przez wykonanie. Wewnętrzne wymiary kamery to 672 x 672 x 600 (szer. X wys. X gł.).
Pojemność aparatu to 300 litrów.

Kombinacja oprogramowania L 3203 jest przeznaczona do sterylizacji naczyń, tekstyliów, gumowych korków, filtrów i płynów w zamkniętych lub wentylowanych sztywnych pojemnikach. Wszystkie procesy w tej kombinacji mają na celu zatrzymanie i dezynfekcję ścieków ze sterylizatora. Parametry każdego procesu można regulować i przechowywać w pamięci odpowiedniego programu. Drzwi przesuwane w pionie z zamkiem w przypadku przeszkody. Jednostka sterująca PACS 3500 oparta na mikrokomputerze. Rusyfikowany wyświetlacz. Panel sterowania Avanti (kolorowy, dotykowy / dotykowy ekran o przekątnej 8,4 cala) po stronie załadunku i rozładunku. Szczelne uszczelnienie zapobiegające zanieczyszczeniu - po stronie załadunku (kołnierz SPF). Zespół rurociągów łączących obieg recyrkulacyjny wody lodowej "" Doprowadzenie pary czystej z zewnętrznej wytwornicy pary. Ciśnienie zasilania 2,7-3,0 bar. Prowadnice w komorze na stojak. Izolacja rurociągów wodą ciepłą i zimną. Opróżnij chłodzenie. Manometry w obszarze obsługi przy dostawie mediów. Alarm braku mediów. Port USB po stronie tłocznej Drukarka do drukowania danych procesowych. Zasilanie: 380 V 3 fazy, 50 Hz, zero, uziemienie Nadzór nad instalacją, uruchomienie i indywidualne testy urządzeń, instruktaż obsługi i personelu technicznego, komplet dokumentacji producenta w języku rosyjskim. Opcje: Regał 1 szt., Dodatkowa półka 2 szt., Wózek załadowczy 2 szt., Półka. Do montażu drukarki na ścianie 1 szt., Zestaw części zamiennych. 1 szt.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English