Maszyna do przetwórstwa warzyw lub owoców Fratelli Indelicato - Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2015
Liczba ofert online 143
Ostatnia aktywność 11 czerwca 2021

Dane techniczne

Wydajność /godz. ( cięć na godzinę ) 10000 kg/h
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Przy produkcji 240 ton dziennie, składa się z: recepcja leja i mycia owoców cytrusowych, Strugarka roller cechowania oscylujących wałków, wyciskarka do cytrusów, zgarniania skórek, finiser naciska ekstrakcji olejku, wirówki olejku, wyciąg wcisnąć sok, separator, koncentrator soku.
Polycitrus Sokowirówka można przetwarzać owoce cytrusowe (pomarańcze, cytryny, mandarynki, cytryny, grejpfruty, kinnows) o średnicy 25mm do 140mm i naoliwione przez Polycitrus futra zgrzyt. Wydajność pracy można dopasować do zdolności odsysania oleju; Na przykład, w przypadku pomarańczy może osiągnąć 10 t / h, sok cytrusowy wytwarzanego przez sokowirówki POLYCITRUS posiada wysoką wydajność i jakość.
 Nie ma marnowanie olejku i gorzkim smaku, ponieważ: • Olejek jest ekstrahowany całkowicie w poprzednim etapie wydobycia ropy naftowej przez Polycitrus zgrzyt skórek owocowych • przechodzić przez szczotkowanie maszynę przed wyciska. Szczotkowania zapewnić całkowite usunięcie pozostałości olejków eterycznych, a także niektóre strumienie wody odgrywają ważną działanie antybakteryjne; • ciśnienie sprężania można łatwo regulować w zależności od ich odmiany, dojrzałości i grubości powłoki. Na tym etapie, wielkość owoców jest całkowicie uninfluent. POLYCITRUS Sokowirówka jest bardzo wiarygodne, ponieważ jego projektowania i budowy i potrzebuje niskie koszty utrzymania, które gwarantują długą żywotność. Wydajność olejku jest większa niż innych ekstraktora dostępne na rynku, ze względu na możliwość regulacji prędkości siłownika obracającego, a czas przebywania owoców zgodnie z jej odmian, dojrzałości i grubości w celu wydobycia ropy niezbędne zupełnie: w ten sposób, jakiekolwiek zanieczyszczenie oleju zapobiega się kolejnym etapem ekstrakcji soku. Olejek pozostawiając skórki owocu z powodu zbyt raptownego działania cylindrów obracających jest wykonywane przez zraszanie wodą, emulsji (mieszanina wody i olejku) płynie w dwóch etapach wykańczającego FV2 usunięcia resztek ciało stałe. Następnie, emulsja jest pompowana do zbiornika wyrównawczego i następnych dwóch separatorów odśrodkowych, pierwszej, usuwa zanieczyszczenia, drugi wody oddziela czystego olejku. Woda z pierwszego separatora odśrodkowego jest pompowana do zbiornika osadowego, a następnie za pomocą pompy odśrodkowej przechodzi w podwójny filtr i w końcu z powrotem do ekstraktora oleju ponowne rozpoczęcie cyklu.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English