Producent FH Masz
Model REX
Rok 2017
Lokalizacja Polska PL
Rodzaj Piekarnictwo - inne
ID produktu P71215078

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 3 czerwca 2019

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 2400,0 × 90,0 × 2000,0
Waga 770 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Wydajność do 2500 bochenków chleba o masie 1 kg na godzinę, w zależności od rodzaju chleba, przypieczenia i schłodzenia. Zwykle jest wykonywany na plastrach o grubości 11 mm, ale na zamówienie istnieje możliwość dostarczenia maszyny o grubości 13 mm i 15 mm. Maszyna jest wyposażona w wytrzymały, łatwo wyjmowany nóż taśmowy i jest gotowa do podłączenia do urządzeń pakujących i klipsujących. Podawanie produktów jest możliwe poprzez przenośniki taśmowe górne, dolne lub boczne, które są regulowane za pomocą pokręteł. Bezstopniowa regulacja prędkości przenośnika taśmowego jest standardem we wszystkich maszynach. Krajalnica w standardzie wyposażona jest w zsynchronizowany system odbioru pieczywa „jeden po drugim” z linią pakującą, system smarowania noży do pieczywa twardego i ciężkiego oraz urządzenie do ostrzenia.

Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi, lista części zamiennych, schemat połączeń oraz deklaracja zgodności UE.

Dodatkowe opcje zwiększające produktywność i wydajność cięcia i pakowania w rozdmuchiwarkach z podwójnym rozdmuchem i stole obrotowym.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English