Walcarka (4 walce) Faccin 3550 x 11/8 Zweryfikowany sprzedawca

Producent Faccin
Model 3550 x 11/8
Rok
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Walcarki / zwijarki - 4 walce
ID produktu P10122046

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 59
Ostatnia aktywność 14 maja 2021

Dane techniczne

Max. długość pracy 18000 mm
Max. grubość blachy 150 mm
Walcowanie wstępne Tak
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

4HEL 4 Roller Roller

4HEL to najbardziej precyzyjna i najłatwiejsza w obsłudze seria giętarek 4-rolkowych z pełnym prebendem. Wysoko technologiczne i innowacyjne giętarki 4HEL gwarantują wysoką produktywność przy 3/4 krotności prędkości tradycyjnej giętarki piramidowej.

Wszystkie modele 4-rolkowych giętarek 4HEL Faccin mają tylną boczną rolkę przeciwną do strony podawania. Stosowany jako ogranicznik, ten wałek umożliwia natychmiastowe i precyzyjne wyrównanie arkusza. Ten ostatni dodatkowo pozostaje zawsze ściśnięty między dwoma środkowymi rolkami, unikając przypadkowego poślizgu. To nie tylko optymalizuje operacje gięcia wstępnego i gięcia, ale także pozwala na bezpieczniejszą i bardziej precyzyjną pracę i może być w pełni zarządzane przez jednego operatora.

Dzięki konfiguracji z prowadnicami liniowymi giętarek serii 4HEL operacja wstępnego gięcia nie wymaga pochylenia arkusza poniżej poziomu posuwu, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych giętarek trójrolkowych. W ten sposób można zatem zastosować poziome stoły podające, które ułatwiają wprowadzanie arkusza do maszyny. Ponadto nie ma potrzeby pozostawiania wolnej przestrzeni po obu stronach maszyn, ale tylko po wybranej stronie podawania.

Giętarki 4-walcowe 4HEL umożliwiają gięcie blachy do żądanej średnicy natychmiast po pierwszym gięciu wstępnym. Następuje ukształtowanie drugiej kończyny, czyli drugiego wygięcia wstępnego. Tryb obróbki zaprojektowanych i zbudowanych przez Faccin maszyn 4HEL umożliwia produkcję cylindrycznej tulei w jednym przejściu.

4-rolkowe elektroniczne, piramidalne rolki przyspieszają gięcie stożków; możliwość odchylenia odpowiednio bocznych rolek i środkowej rolki pozwala określić kąt stożka i przeciągnąć arkusz na wysokość największego jej rozwinięcia. Giętarki CNC serii 4HEL zaprojektowane i wyprodukowane przez Faccin to najlepsze rozwiązanie do gięcia blach o długości od 1500 mm do 18000 mm i grubości od 5 mm do 150 mm.

.

Standardowe wyposażenie:

Linear Guide Design (RGS) dla modeli o małej pojemności
Planetary Guide Design (PSG) dla modeli o średniej i dużej pojemności
4 niezależne łożyska do mocowania rolki dociskowej (MCS)
Gniazdo łożyska o podwójnej szerokości (WHS)
Elektroniczna synchronizacja równoległości rolek (EPS)
Rolki hartowane i polerowane
Mobilny panel sterowania na kółkach
Urządzenie stożkowe
Ręczne smarowanie scentralizowane (pompa)
Barierka awaryjna wokół maszyny

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English