Drukarka fleksograficzna ETIPACK SYSTEM 2 Super sprzedawca

Producent ETIPACK
Model SYSTEM 2
Rok 2006
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Etykieciarki
ID produktu P01214030

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 14 maja 2021

Dane techniczne

Wydajność na godzinę 6000 u/h
Max. długość etykiety 250 mm
Max. szerokość etykiety 98 mm
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Etipack System 2 składa się z kodowania laserowego i czytnika kodów Argus. Obejmuje szereg systemów etykietowania do aplikacji na wierzchu produktów. Systemy etykietujące to w pełni automatyczne maszyny etykietujące ze zintegrowanym systemem przenośników; są samowystarczalnymi małymi liniami etykietującymi do przenoszenia, przenoszenia i etykietowania. Dzięki temu mogą być używane zarówno offline, jak i połączone z innymi maszynami pakującymi (np. Napełniarki, maszyny kartonujące). Nasze automatyczne systemy do aplikacji od góry są idealne do etykietowania stabilnych produktów, takich jak termoformowane tace, słoiki, butelki, pudełka, produkty i pojemniki z tworzywa sztucznego, szkła lub metalu, do żywności. rynki chemiczne, kosmetyczne. Modułowa konstrukcja umożliwia montaż na głównym korpusie maszyny różnorodnych maszyn etykietujących o różnej szerokości i prędkości, a także szerokiej gamy urządzeń pomocniczych, które uzupełniają główną funkcję.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Maszyna wyposażona jest w: Laser Codifier Markem mod. SmartLase 130 został zaprojektowany, aby spełnić żądanie kodu wysokiej jakości. Posiada elastyczną funkcjonalność kodowania. Enkodery SmartLase drukują wyraźne znaki alfanumeryczne w różnych czcionkach i rozmiarach, odczytywalne maszynowo kody kreskowe, kody 2D i obrazy graficzne, takie jak logo. Dodają trwałe kody do szerokiej gamy materiałów, w tym kartonów, etykiet, tworzyw sztucznych i szkła, gołych metali i innych podłoży powszechnie stosowanych w przemyśle spożywczym i kosmetycznym, a także w innych branżach. Trwałość tych kodów gwarantuje długoterminową identyfikowalność produktu. Urządzenie posiada panel sterowania z przyciskiem stop i odczytem kodu Argus, model Laetus, który szybko i niezawodnie spełnia Twoje wymagania, w tym zarówno klasyczny odczyt kodów, jak i kontrolę informacji o kolorze, tekstu i grafiki, wszystko dla maksymalnego bezpieczeństwa. Konstrukcja spoczywa na praktycznych regulowanych nóżkach. Cechy systemu etykietowania: Obudowa maszyny ze stali lakierowanej z panelami ze stali nierdzewnej, Panel elektryczny z dedykowaną elektroniką, Etykieciarka górna, Styki zatrzymania linii dla alarmów.

Rok budowy: 2006

DANE TECHNICZNE
Długość mm 2640
Szerokość mm 1000
Wysokość mm 2100
Waga netto 700 kg
Moc 600
Częstotliwość Hz 50/60
Napięcie Volt 230
Prąd A 3,00

CHARAKTERYSTYKA PRODUKCJI
Maksymalna prędkość produkcji 6000 szt / h
Maksymalna prędkość dozowania 15 m / min
Rozmiar produktu (szerokość x krok) Od 20 x 20 mm do 150 x 220 mm
Wysokość produktu 5 ÷ 200 mm
Wymiary etykiety W 8 ÷ 98 mm
Wymiary etykiety L 8 ÷ 250 mm
Max rolka zewnętrzna 280 mm
Rolka wewnętrzna 40 - 75 mm

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English