Etykieciarka ETIPACK SISTEMA 2 Super sprzedawca

Producent ETIPACK
Model SISTEMA 2
Rok 2006
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Etykieciarki
ID produktu P210427095

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 813
Ostatnia aktywność 7 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia - niepodłączony

Opis

OPIS:
Etipack System 2 to w pełni automatyczna maszyna etykietująca do nakładania na wierzch produktów ze zintegrowanym systemem przenośników; są samowystarczalnymi małymi liniami etykietującymi do przenoszenia, przenoszenia i etykietowania. Dzięki temu mogą być używane zarówno w trybie offline, jak i połączone z innymi maszynami pakującymi (np. Napełniarki, maszyny kartonujące). Nasze automatyczne systemy do aplikacji od góry są idealne do etykietowania stabilnych produktów, takich jak tacki termoformowane, słoiki, butelki, pudełka, produkty i pojemniki z tworzywa sztucznego, szkła lub metalu, na rynki spożywcze, chemiczne i kosmetyczne.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
Maszyna etykietująca jest wyposażona w: system kontroli laserowej Antares Vision, systemy kontrolne zapewniające i monitorujące jakość poszczególnych jednostek produktu, aż do kontroli gotowego zapakowanego produktu, zapewniającego odrzucenie wszystkich niezgodnych części; czytnik kodów Argus model Laetus; dwie głowice Etipack model Original 1.3 i Original 25; koder termotransferowy marki Markem Imaje, model SmartDate 5, który drukuje na najwyższym poziomie z dużą prędkością na elastycznych foliach opakowaniowych, foliach laminowanych i etykietach; taśma podająca do kondycjonowania produktów przybywających z linii; kolumna świetlna z 3-kolorowym brzęczykiem do sygnalizacji stanu pracy i całkowitym zabezpieczeniem przed wypadkami z poliwęglanu. Konstrukcja spoczywa na praktycznych regulowanych nóżkach, posiada korpus maszyny ze stali nierdzewnej, panel elektryczny z dedykowaną elektroniką oraz styki zatrzymania linii dla alarmów.

Rok budowy: 2006

DANE TECHNICZNE
Długość mm 2900
Szerokość mm 1150
Wysokość mm 2050
Waga netto 700 kg
Częstotliwość Hz 50/60
Napięcie Volt 230
N. fazy F + N + PE
Prąd A 3,00

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English