Producent Eratic
Model -
Rok
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Boilery
ID produktu P70614131

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - duże firmy
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 19 października 2018

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Piec spalania konstrukcji cylindryczno-poziomej, prefabrykowany całkowicie w naszych warsztatach, nie wymagający umieszczania żadnych prac murarskich (obecnie w magazynie). Zawiera bramę do ręcznego podawania, drzwi do czyszczenia i czyszczenia popiołu i żużlu. Zasadniczo komora składa się z trzech koncentrycznych ciał:
- Korpus wewnętrzny jest wykonany z ogniotrwałego betonu o dużej zawartości tlenku glinu, jak również podłogi komory, gdzie następuje spalanie.
- Korpus środkowy jest pustą komorą, przez którą jest wtryskiwane powietrze spalania: pierwotne, wtórne i trzeciorzędowe. Umożliwia to wykonywanie funkcji chłodzenia zewnętrznej części korpusu, podgrzewania powietrza i działania jako izolacji.
- Ciało zewnętrzne składa się z koca z włókna szklanego, który działa jak izolacja termiczna, przykryty blachą dekoracyjną.
Zestaw dysz pozwala na dystrybucję powietrza pierwotnego, wtórnego i trzeciorzędowego wokół domu:
Pierwsze powietrze jest wprowadzane po wstępnym rozgrzaniu, zapewniając efekt chłodzenia i uzyskując prędkość i rozkład, aby dokładnie wymieszać z gazami destylacyjnymi paliw, co sprzyja idealnemu spalaniu.
W drugim etapie powietrze wtórne jest wstrzykiwane przez dysze rozprowadzone na różnych poziomach. Zarówno nachylenie, jak i prędkość wylotu powietrza zostały zbadane w celu stworzenia burzliwego reżimu, który gwarantuje homogeniczną mieszaninę gazów spalinowych z tlenem, który wprowadza gorące powietrze i gwarantuje trwałość mieszaniny dla doskonałego spalania.
Powietrze trzeciego jest rozprowadzane przez odpowiednie dysze przez górną część komory spalania, a jej celem jest wirowanie gazów, utrzymywanie stałych cząstek i danie im dłuższego czasu przebywania dla całkowitego spalania.
Komora spalania umieszczona na wylocie gazów z pieca. W tej komorze odbywa się oczyszczanie termiczne, kończąc rozkład gazu z spalarni i eliminację zapachów. Jego konstrukcja jest cylindryczna z trzema koncentrycznymi korpusami:
- Korpus wewnętrzny jest wykonany z ogniotrwałego betonu o dużej zawartości tlenku glinu.
- Centralnym korpusem jest pusta komora, przez którą kierowane jest trzeciorzędowe powietrze spalania. Umożliwia to wykonywanie funkcji chłodzenia zewnętrznej części korpusu, podgrzewania powietrza i działania jako izolacji. Dysze w górnej części wtryskują powietrze na różnych poziomach, aby zatrzymać cząstki przez zwiększenie ich czasu przebywania i dostarczanie tlenu potrzebnego do zakończenia spalania.
- Ciało zewnętrzne składa się z koca z włókna szklanego, który działa jako izolacja termiczna, pokryta blachą o ukształtowaniu uproszczonym

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English