Komora spalania ruszt Eratic Movilterm 3 Gcal/h

Producent Eratic
Model Movilterm 3 Gcal/h
Rok 2003
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Boilery
ID produktu P70614124

1 202 000,00 zł

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - duże firmy
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 19 października 2018

Dane techniczne

Moc 3200 kW
-------------------
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 0 godziny
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Ruszt do spalania biomasy, 3 Gcal / h. Aparat jest nowy, ponieważ jest to projekt, który przyszedł do skutku.

Komora Movilterm 3 Gcal / H
Gospodarstwa z komory spalania i Movilterm ruszcie zaprojektowane i wykonane przez Innergy są przystosowane do współpracy z szeroką gamą paliw i zapewniają doskonałą wydajność w wyniku spalania odpadów i bardziej zróżnicowane. Aparat Movilterm jest produkowany w całości w naszych warsztatach, wysyłając listę klientów do ostatecznego montażu. To nie wymaga więcej niż wystarczającej podstawy do ich wagi i posiada ruchomy ruszt i automatyczne środki suche odpopielania.
Aparat przeznaczony do wykorzystania różnorodnych paliw: odpady drewna, kora, wiórów, wióry, z odpadami lasów, odpady, itp przycinanie, a wszelkie odpady drewniane, w tym tych, których spalanie może powodować żużla pozwalając wielkości cząstek i różnych wilgotnościach.
W kotle, będziemy mieć system wprowadzający popychacz, którego praca jest wykonywana przez jednostki hydraulicznej. System ten otrzymuje paliwo z taśmociągu i podaje ją do rusztu. Autoloading przychodzi dozuje się równomiernie rozłożone na całej szerokości rusztu do spalania.
Spalanie konstrukcja monoblok komora jest utworzona przez samonośnej konstrukcji zbudowany całkowicie w warsztatach i zewnętrzne powlekane metalowe i wewnątrz której elementy komory samo usytuowane są płyty. W strefie spalania i cegły ogniotrwałe i konkretne kliny wysokiej glinu odpowiednio oddzielone od ścian zewnętrznych są używane dla specjalnych cegieł izolacyjnych o niskiej gęstości puszysty
Movilterm grilla jest połączona niezależnie do komory spalania. Nasz sprzęt pozwala nagrywać oddzielnie lub razem różnymi materiałami opałowymi. Kratka składa się z mocnej metalowej ramie, na której odlewniczych kształty, które wspierają usługi na żelaza chromu obsada wytwarzane i montowane przemiennie wierszy, jednej stałej i jednej komórkowego odpoczynku.
jego ruch odbywa się za pomocą tłoka hydraulicznego i są spalane z możliwością zatrzymania grilla lub w ruchu, w zależności od właściwości stosowanego paliwa. Liczba ruchów wykonywana grill jest regulowany i jest dostosowana do paliwa cechy. Ruch siatki są sterowane w zależności od wymaganej mocy cieplnej, który przemieszcza się paliwa odpowiednio do naturalnego przebiegu spalania na całej powierzchni siatki z żywności do ostatecznego odprowadzania żużla i popiołu. Automatyczne rozładowanie popiołu redukuje zakłócenia w piekarniku, zapewniając lepszą kontrolę emisji spalin.

Boca autoloading - pchacz RSS
Zainstalowane w obszarze spalania ASH układ ewakuacji poprzez suchej substancji wynosi na ogół do przeciągania zgarniacza, rozmieszczonych na całej komorze spalania, ruszt oraz ślimak ekstrakcji popioły z systemu.
Wpis biomasy do komory spalania odbywa się za pomocą automatycznego podajnika popychacz składa się z trzech elementów: leja odbiorczego z klapą, w obszarze gromadzenia materiału i automatycznego popychacza. Biomasa jest odprowadzany grawitacyjnie z układu transportowego do pojemnika. To przechodzi obudowę akumulacyjnego który zawiera podwójny regulator poziomu układ paliwowy, aby upewnić się, że aparat zawsze pracować przy pełnym obciążeniu. System ten składa się z nadajnika / odbierania podczerwieni i odpowiadająca jej ruch w polu elektrycznym. Następnie popychacz napędzany automatyczny wprowadza biomasy hydrauliczny umieszczony w komorze spalania.

Suche usuwanie popiołu poprzez
Zainstalowane w obszarze spalania ASH układ ewakuacji poprzez suchej substancji wynosi na ogół do przeciągania zgarniacza, rozmieszczonych na całej komorze spalania, ruszt oraz ślimak ekstrakcji popioły z systemu.
Skrobak do przemieszczania się, pod warunkiem, grupę hydrauliczną i harmonogram będzie regulować jego działanie.
To urządzenie hydrauliczne, które również napęd komory kraty jest zaopatrzone w elementy niezbędne do prawidłowej pracy: silnik, pompa, zawór elektromagnetyczny, zawór bezpieczeństwa, filtr, manometr, etc. Obwód hydrauliczny jest pod ciśnieniem regulowanym skali zamontowany na wylocie pompy, tak, że gdy tłok jest przeszkodą, która ma doskonałą odporność na silne odwraca cykl przekątnej uniknięcia zatarcia tłoka.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English