Komora spalania Eratic Movilterm 2 GCAL

Producent Eratic
Model Movilterm 2 GCAL
Rok 1999
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Boilery
ID produktu P70614122

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - duże firmy
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 3
Ostatnia aktywność 19 października 2018

Dane techniczne

Moc 2300 kW
-------------------
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 0 godziny
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Komora spalania biomasy dla ruchomych ruszt wykonany dla projektu, który ostatecznie nie została wykonana.

Informacje techniczne:

Gospodarstwa z komory spalania i Movilterm ruszcie zaprojektowane i wykonane przez Innergy są przystosowane do współpracy z szeroką gamą paliw i zapewniają doskonałą wydajność w wyniku spalania odpadów i bardziej zróżnicowane. Aparat Movilterm jest produkowany w całości w naszych warsztatach, wysyłając listę klientów do ostatecznego montażu. To nie wymaga więcej niż wystarczającej podstawy do ich wagi i posiada ruchomy ruszt i automatyczne środki suche odpopielania.
Aparat przeznaczony do wykorzystania różnorodnych paliw: odpady drewna, kora, wiórów, wióry, z odpadami lasów, odpady, itp przycinanie, a wszelkie odpady drewniane, w tym tych, których spalanie może powodować żużla pozwalając wielkości cząstek i różnych wilgotnościach.
W kotle, będziemy mieć system wprowadzający popychacz, którego praca jest wykonywana przez jednostki hydraulicznej. System ten otrzymuje paliwo z taśmociągu i podaje ją do rusztu. Autoloading przychodzi dozuje się równomiernie rozłożone na całej szerokości rusztu do spalania.
Spalanie konstrukcja monoblok komora jest utworzona przez samonośnej konstrukcji zbudowany całkowicie w warsztatach i zewnętrzne powlekane metalowe i wewnątrz której elementy komory samo usytuowane są płyty. W strefie spalania i cegły ogniotrwałe i konkretne kliny wysokiej glinu odpowiednio oddzielone od ścian zewnętrznych są używane dla specjalnych cegieł izolacyjnych o niskiej gęstości puszysty
Movilterm grilla jest połączona niezależnie do komory spalania. Nasz sprzęt pozwala nagrywać oddzielnie lub razem różnymi materiałami opałowymi. Kratka składa się z mocnej metalowej ramie, na której odlewniczych kształty, które wspierają usługi na żelaza chromu obsada wytwarzane i montowane przemiennie wierszy, jednej stałej i jednej komórkowego odpoczynku.
jego ruch odbywa się za pomocą tłoka hydraulicznego i są spalane z możliwością zatrzymania grilla lub w ruchu, w zależności od właściwości stosowanego paliwa. Liczba ruchów wykonywana grill jest regulowany i jest dostosowana do paliwa cechy. Ruch siatki są sterowane w zależności od wymaganej mocy cieplnej, który przemieszcza się paliwa odpowiednio do naturalnego przebiegu spalania na całej powierzchni siatki z żywności do ostatecznego odprowadzania żużla i popiołu. Automatyczne rozładowanie popiołu redukuje zakłócenia w piekarniku, zapewniając lepszą kontrolę emisji spalin.

Boca autoloading - pchacz RSS
Wpis biomasy do komory spalania odbywa się za pomocą automatycznego podajnika popychacz składa się z trzech elementów: leja odbiorczego z klapą, w obszarze gromadzenia materiału i automatycznego popychacza. Biomasa jest odprowadzany grawitacyjnie z układu transportowego do pojemnika. To przechodzi obudowę akumulacyjnego który zawiera podwójny regulator poziomu układ paliwowy, aby upewnić się, że aparat zawsze pracować przy pełnym obciążeniu. System ten składa się z nadajnika / odbierania podczerwieni i odpowiadająca jej ruch w polu elektrycznym. Następnie automatyczne popychacz napędzany biomasy wprowadza hydrauliczny umieszczony w komorze spalania.

Usuwanie popiołu w mokrej
A Dozownik układu będzie odpowiedzialny za pobieranie popioły wynikające ze spalania biomasy. Te popioły są odprowadzane na Redlera wilgotnych tak, że popiół zdeponowanej w zbiorniku odbiorczym.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English