Producent Eko Milpap
Model HSAB 400
Rok 2020
Lokalizacja Polska PL
Rodzaj Belownice / prasy do odpadów
ID produktu P00819049

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2011
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 19 sierpnia 2020

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 470,0 × 135,0 × 213,0
Waga 2500 kg
Roboczogodziny 0 godziny
Godziny podłączenia do prądu 0 godziny
Stan techniczny nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz innowacyjność oferowanych produktów to priorytet naszej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaprojektowaliśmy maszynę, która łączy wszystkie te cechy. Z dumą możemy zaprezentować najnowszą belownicę HSAB400, dzięki której redukcja odpadów będzie jeszcze szybsza. Polska produkcja gwarantuje trwałość i wytrzymałość maszyny na lata.

NIEZAWODNOŚĆ:
Belownicę HSAB400 wyposażyliśmy w niezawodne podzespoły z dostępnych na rynku wybraliśmy te o najwyższej jakości i niezawodności, od okablowania po hydraulikę:
– silnik Siemens to sprawdzona i pewna konstrukcja, która znajduje się w europejskiej czołówce wydajności wg. niezależnych testów.
– hydraulika Ponar Wadowice to największy w Polsce producent układów hydrauliki siłowej. Wyroby tej firmy są cenione nie tylko w Polsce ale również na świecie, gdzie znajdują wielu zadowolonych odbiorców. Ponad 50-letnie doświadczenie w branży pozwoliło im osiągnąć miano lidera rynku.
– projekt belownicy zrodził się z wieloletniego doświadczenia naszych inżynierów przy pracy z podobnymi urządzeniami, tak aby urządzenie było nie tylko trwałe, ale również zapewniało jak najwyższy poziom bezpieczeństwa operatora.
– solidność konstrukcji została dopracowana w każdym detalu, priorytetem było zapewnienie sztywności tak aby zwiększyć wytrzymałość urządzenia.

FUNKCJONALNOŚĆ
– oddzielenie panelu sterującego od głównego urządzenia pozwala ustawić maszynę w dowolnym miejscu. Umożliwia to na pracę operatora w bezpiecznej odległości od urządzenia oraz podłączenia dodatkowych maszyn usprawniających załadunek materiału prasowanego.
– sterownik alarmuje przed przepełnieniem beli, co pozwoli załadować optymalną ilość materiału aby uzyskać zakładany wymiar kostki wychodzącej z maszyny.
– poprzez zastosowanie metalowych blokad w miejscu wyrzutu beli rozwiązano kwestię niesprasowanego materiału pozostającego w urządzeniu wręcz do zera. Zapewnia to wygodę oraz dużą oszczędność czasu.
– aby ułatwić konserwację maszyny zastosowano dodatkowe drzwi rewizyjne, które pozwalają na lepszy dostęp do wnętrza maszyny.

BEZPIECZEŃSTWO
– W belownicy wprowadzony został specjalny system otwierania drzwi podczas wyrzutu beli. Otwarcie ich blokady może nastąpić jedynie gdy operator oburącz przyciśnie dwa, oddalone od siebie przyciski. Dzięki temu użytkownik nie jest bezpośrednio narażony na zagrożenia wynikające procesu wyrzutu beli.
-umieszczenie trzech wyłączników bezpieczeństwa w łatwo dostępnych miejscach, które są tak zamontowane, że zawsze są na wyciągnięcie ręki operatora, nieważne na jakim etapie procesu prasowania maszyna się znajduje, wyłącznik ciągle jest w bliskiej odległości od operatora.
-drzwi rewizyjne zabezpieczone są czujnikiem, który unieruchomi maszynę przy ich otwarciu.

INNOWACYJNOŚĆ
-wychodząc na przeciw oczekiwaniom zaprojektowaliśmy, zupełnie od podstaw, nowy wyświetlacz dotykowy, którego największą zaletą jest możliwość dowolnej konfiguracji programu sterującego, co ułatwi prace operatora gdyż pozwoli mu to na dowolne skonfigurowanie urządzenia zgodnie z własnymi preferencjami i wygodą.
-zamiast czujników wskazujących wielkość beli oraz położenie początkowe płyty prasującej zastosowano nowoczesny czujnik ultradźwiękowy do pomiaru odległości, który precyzyjnie ustala pozycję płyty prasującej, co umożliwi dokładne ustalenie wielkość kostki.

OSZCZĘDNOŚĆ
-specjalny program sterowania zagęszczeniem prasowanego materiału pozwala na zmniejszenie jego obojętności do 90%.
-dzięki skróceniu skoku siłownika obniżono z 85 do 55 sekund czas cyklu jałowego (cykl pracy bez materiału).

PERSONALIZACJA
– przez wiele lat spędzonych w branży oraz po dokładnym badaniu rynku ustaliliśmy, że najwydajniejsze ustawienie wielkość beli to 80-105cm.

Wystawiam fakturę VAT.
Pomagamy przy finansowaniu.

Specyfikacja techniczna:
Model: HSAB 4000
Producent: EKO MiLPAP
Silnik: 7,5 kW
Kraj produkcji: Polska
Zasilanie: 400 V
Wymiary prasy: 135 x 213 x 470 cm
Wymiar otworu zasypowego: 68 x 98 cm
Wymiary beli: 76 x 92 x 80-105 (długość regulowana) cm
Waga beli: do 400 kg (w zależności od materiału)
Nacisk: 40 ton
Czas Cyklu: 55 sekund
Wydajność: 3-4 kostki na godzinę (w zależności od materiału)
Waga: około 2,5 tony
Wyprodukowana w Polsce

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English