Producent Domino
Model Codebox 2 auto
Rok
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Inne - prasa i drukowanie
ID produktu P50612084

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 799
Ostatnia aktywność 9 kwietnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Niezależnie od potrzeb produkcji, koderzy Domino drukować duże znaki ciągłe i niezawodne, wymagająca minimum interwencji operatora. ZIP łączna niezawodność, nawet po długim okresie przerwy. Ekskluzywna głowica myjnia, na podstawie uszczelki dyszy, zapewnia niezrównaną wydajność w zakresie włączania i wyłączania. Pojedynczy przycisk steruje procesem włączania i wyłączania. Gabinet solidna ochrona przed kurzem i zachlapaniem. Elastyczność zastosowań. Do czterech linii druku w różnych formatach.

Sektorów zużycia:
Farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyki, żywność, diety, urządzenia medyczne, inne sektory produkcji.

Główne cechy:
Domino w przypadku programista ma doskonałą reputacją, zapewniając niezawodne, opłacalne kodowanie duża znaków w wielu gałęziach przemysłu. Kompaktowa konstrukcja z wbudowanym głowicy pozwala CaseCoder do montażu na wielu typach maszyn taping kartonu i linii produkcyjnych. Drukarka tworzy spójną jakość kodowania na szerokiej gamy porowatych i nieporowatych podłożach, w tym PCV, metalu, wytłaczania i wiele innych. Unikalna konstrukcja głowicy drukującej pozwala na szybkie suszenie farb (np MEK based) do stosowania, produkcji ostrych kody z maksymalną niezawodnością. Kompaktowy i dyskretny design, łatwo integruje się z istniejącymi zakładami produkcyjnymi.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English