Publikacje prasowe – Co nowego w Exapro

Exapro regularnie informuje o bieżących wydarzeniach z branży przemysłowej, rynku maszyn używanych jak również o swoich planach i wydarzeniach z życia firmy. Są to z reguły krótkie teksty podsumowujące różne tematy. Jeżeli jesteś dziennikarzem, blogerem lub po prostu interesujesz się rynkiem używanych maszy, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Wcześniejsze publikacje prasowe:

07/2012 - Exapro, internetowa giełda maszyn używanych rozwija się na skalę globalną, umacniając swoją pozycję także na rynku amerykańskim
Zaledwie w kilka miesięcy po pomyślnym otwarciu nowych filii w Stanach Zjednoczonych i na Kostaryce w 2011, internetowa giełda maszyn przemysłowych odnotowała znaczny sukces w sprzedaży i kupnie maszyn używanych za Atlantykiem (...)...

03-2011 - Exapro uruchamia nową wersję swojego serwisu
Giełda www.exapro.com uruchomiła właśnie najnowszą wersję swojego portalu służącego do kupna i sprzedaży używanych maszyn fabrycznych oraz sprzętów industrialnych. Nowy ergonomiczny interfejs niesamowicie przyspieszył funkcję przeszukiwania (...)

Informacje prasowe - zewnętrzne publikacje na temat Exapro

Kliknij na tytuł, aby przejśc do danego tekstu. Jeżeli publikowałeś coś na nasz temat, poinformuj nas o tym, chętnie dodamy link do Twojego tekstu. 

Korzyści z rejestracji na Exapro

  • Dodaj swoją maszynę za darmo
  • Zarządzaj swoimi ofertami
  • Masz dostęp do ustawień newslettera
  • Zapytaj o maszyny bez podawania swoich danych
  • Agent Exapro asystuje Państwu przy sprzedaży maszyn
  • W pełni wykorzystaj konto klienta Exapro

Bezpłatna rejestracja

Jesteś już zarejestrowany?

Nasi partnerzy zawsze są traktowani priorytetowo

Zaloguj się

Zgłoś problem ze stroną

Przeznaczone tylko do problemów z funkcjonowaniem strony

Wsparcie techniczne