Używana nakładarka kleju Dieffenbacher -

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2017
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 3 października 2018

Dane techniczne

Szerokość robocza 300 mm
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

Materiał ma być wycięty z małych lameli i dużych lameli. Grubość 40 - 160 mm, szerokość od 75 do 300 mm, do 16 metrów długości. Niemiecki produkt.


Opis:
1) Pakunek suchego drewna jest umieszczony na przenośniku i umieszczony na telferze, w którym każdy rząd desek jest usuwany i dociera do przewoźnika poprzecznego do pierwszego operatora. Operator dokonuje ich oceny, zaznaczając wady wybarwienia drewna (duże gałęzie, drewno ściskające, skórę łuszczącą i inne uszkodzenia wpływające na wytrzymałość płyty) przy użyciu specjalnej kredy luminescencyjnej.
2) Płytki przy transporcie poprzecznym docierają do piły optymalizacyjnej Paul NCK-2, która automatycznie odczytuje luminescencyjną pastylkę i widzi ją. Następnie maszyna dokładnie dokręca płyty.
3) Dalszy wzrost na długości lamelki, aby osiągnąć wymaganą długość. Długość maszyny wzrasta w niemieckiej fabryce Dieffenbacher o nazwie Kompaktkeilzinkenlage K26-0004-70-00-00. Kleje poliuretanowe Purbond lub Jovat są stosowane do wzrostu długości.
Na tej maszynie możemy laminować w następujących rozmiarach w zakresie - grubości od 40-160 mm, szerokości od 80-300 mm. i do 16,0 metrów długości. Jeden operator pracuje w maszynie.
4) Po sklejonych lamelach znajduje się przenośnik krzyżowy - stół akumulacyjny, przez który sklejone płyty przemieszczają się do następnego etapu obróbki. Na tym etapie możemy gromadzić do 20 metrów sześciennych gotowego, długiego laminowanego laminatu na przenośniku.

5) W następnym etapie laminowany laminat dotrze do stołu roboczego. Jest to zrobione przez niemiecką firmę Coruson 320 * 160, obsługiwaną przez jednego operatora i dwóch asystentów. Płyta elewacyjna jest zaprojektowana zgodnie ze standardowymi wymaganiami dla wymaganych rozmiarów.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English