Maszyna do produkcji wina, piwa - maszyna do produkcji alkoholi Della Toffola 2005

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 27 listopada 2020

Dane techniczne

Rodzaj Wina
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia - niepodłączony

Opis

Prasy membranowe Della Toffola z otwartym zbiornikiem są zaprojektowane i zaprojektowane tak, aby uzyskać najlepsze wyniki na etapie prasowania, zarówno pod względem jakości produktu, jak i wydajności produkcji. Wszystkie modele integrują ekskluzywne rozwiązania techniczne Della Toffola, które po raz pierwszy pokonały niektóre z kluczowych kamieni milowych w tej branży.

Idealne do wszystkich rodzajów win, mają otwartą strukturę, która zapewnia maksymalną powierzchnię drenażu i są wyposażone w centralną membranę rurową, która wywiera równomierny nacisk na całe wnętrze bębna. Bęben jest nawiercany na całej powierzchni, aby uzyskać prawdziwy odpływ 360 °. Rozwiązania te skracają całkowity czas prasowania nawet o 50% i gwarantują najwyższą jakość uzyskanych produktów. W rzeczywistości kilka cykli prasowania i szlifowania jest wymaganych nawet przy niskich ciśnieniach roboczych i można pracować w cyklu ciągłym, aby uzyskać płynne i precyzyjne prasowanie przy minimalnej obróbce surowców, unikając długich przerw.

Dzięki praktycznej i intuicyjnej obsłudze, cyfrowemu panelowi sterującemu i wbudowanemu programowalnemu komputerowi, wszystkie prasy są sterowane przez automatyczny i programowalny układ sterowania. Na życzenie zapewniane jest scentralizowane i skomputeryzowane sterowanie systemami składającymi się z kilku maszyn.

Prasy membranowe z otwartym zbiornikiem Della Toffola są dostępne w różnych wersjach i wielkościach od 12 do 480 hl.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English