Autoklaw Chaf coal stove for hot air Super sprzedawca

Producent Chaf
Model coal stove for hot air
Rok
Lokalizacja Polska PL
Rodzaj Autoklawy / Piece suszarnicze
ID produktu P00914032

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 193
Ostatnia aktywność 9 kwietnia 2021

Dane techniczne

Temperatura pracy 200 °C
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

Nowy piec węglowy serii CHAF na gorące powietrze.
 
Opis
Piec węglowy CHAF na gorące powietrze produkowany przez naszą firmę został zaprojektowany przez instytut China Agricultural Enginnering. Kilka lat poprawiania jakości spowodowało, że obecnie zajmuje pozycję lidera w Chinach i został zaaprobowany jako chiński produkt patentowy 2 lutego 1989r. Piec integruje spalanie i wymianę ciepła w jednym urządzeniu i stosuje najnowsze technologie: pośrednie ogrzewanie z szybkim wzrostem temperatury. Jest również bardzo prosty w podłączeniu do instalacji spalinowej i powietrznej. Wydajność cieplna kotła jest wysoka (do 65-80%) samo urządzenie zaś jest niezawodne i tanie w zakupie i eksploatacji (przy porównaniu za 1 tonę kotła , jego cena jest o połowę niższa niż zwykłych kotłów – tylko grzewczych). Poprzez adaptację do pracy w wysokich temperaturach jego żywotność jest znacznie dłuższa niż kotła typu Calandria na gorące powietrze. Temperatura przesyłanego gorącego powietrza wynosi 300°C w wykonaniu podstawowym kotła. Możemy też wykonać urządzenie o specjalnej konstrukcji, wtedy temperatura wysyłanego gorącego powietrza zostanie zwiększona do wartości od 500 - 800°C. Jednocześnie piec przystosowany jest do pionowego mycia radiatora i posiada tryb podciśnienia do usuwania dymu, w miejscu wymiany ciepła nie gromadzi się pył więc nie ma potrzeby czyszczenia, a co za tym idzie wydajność cieplna kotła jest stabilna. Jako paliwa można używać wszystkich rodzajów węgla lub oleju napędowego. Spalanie w piecu jest w pełni ekonomiczne, ponieważ jest on wyposażony w obieg powietrza wtórnego.
Wszystkie wskaźniki techniczne i ekonomiczne stawiają nasz kocioł na wiodącym miejscu w rodzinie podobnych urządzeń.
Piec jest uniwersalnym urządzeniem do wytwarzania gorącego powietrza, stosuje się go z innymi maszynami do suszenia różnych materiałów. Piec znajduje szerokie zastosowane do ogrzewania i usuwania wilgoci ze zboża, nasion, pasz, owoców, odwodnienia warzyw, grzybów: muchomor, biały grzyb, jak również herbaty, liści tytoniu i innych produktów rolnictwa, żywności, leków, surowców chemicznych, produktów przemysłu lekkiego i ciężkiego.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English