Napełniarka tubek Bosspak Zalkin RTC200 - CA5 300 NG Super sprzedawca

Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 901
Ostatnia aktywność 24 czerwca 2022

Dane techniczne

Wydajność (sztuk/h) 12000 u/h
Typ tuby Metal
Max. średnica opakowania 18 mm
Max. wysokość opakowania 110 mm
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
MEDIPAC MTF8 to orientacyjna maszyna podająca o tysiącach zalet, która oferuje najwyższą jakość w każdym możliwym zastosowaniu. Maksymalnej wydajności towarzyszy szereg innych korzyści, o których nie można zapomnieć, takich jak duża prędkość, elastyczność, łatwość użycia i bezpieczeństwo.

Automatyczna maszyna do liczenia i napełniania BOSSPAK RTC200 może napełniać tabletki i kapsułki butelkami, może być dostosowana do różnych rozmiarów produktów. Bardzo elastyczne i zaprojektowane z konstruktywną modułowością, maszyny te są bardzo dobrze znane ze swojej solidności i niezawodności. Rozwiązania technologiczne, jakość materiałów i łatwość użytkowania to elementy zapewniające niezawodność operacyjną tej maszyny.

Automatyczna zakrętka do pojemników plastikowych lub szklanych ZALKIN CA5 300 NG, obecnie jest skonfigurowana do plastikowych tubek stosowanych głównie w przemyśle kosmetycznym. Jako gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa i jakości, podobnie jak w przypadku wszystkich maszyn Zalkin, jest ona również wykonana wyłącznie z materiałów pierwszego wyboru i wyposażona we wszystkie niezbędne osłony bezpieczeństwa. Panel elektryczny jest wykonany zgodnie z odpowiednimi normami CE.

SEKTORY STOSOWANIA:
Produkty farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne, produkcja.

GŁÓWNE CECHY:
MEDIPAC MTF8 - Ochronna obudowa z pleksiglasu. Konstrukcja ze stali nierdzewnej. Szybka zmiana. Solidna konstrukcja mechaniczna, całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej, nadaje się do pochłaniania typowego dla nich „naprężenia”. Po wejściu do jednostki produkty są nieszyfrowane, a następnie orientowane przez komórki selektora w celu prawidłowego pozycjonowania produktów. Jednostka współpracowała z aluminiowymi rurkami, butelkami i pojemnikami.
Rok: 2006

Obrotowy licznik i wypełniacz tabletu RTC200 reprezentuje nową generację elektronicznego liczenia tabletów. Konstrukcja obrotowego ruchu ciągłego zapewnia pozytywne przenoszenie pojemnika do napełniania i zliczania tabletek lub kapsułek. Ułatwia to przenoszenie pojemników z przenośnika na centralne koło gwiazdowe butelki ustawione poniżej obrotowej głowicy liczącej. Sortowanie tabletek lub kapsułek odbywa się za pomocą 12 obracających się dysków zamontowanych w głównym zbiorniku wieży. Licznik matryc optycznych lub liczba quadów została specjalnie zaprojektowana dla tej aplikacji i reprezentuje nową generację technologii liczenia. Liczba quadów może wykryć większość połamanych lub rozdrobnionych tabletek lub kapsułek. Zintegrowany kompleksowy system odsysania pyłu zapewnia maksymalne odpylenie przed liczeniem. Bezwibracyjne wypełnianie strumienia zapewnia, że produkty wpadają jeden po drugim do butelek. Tabletka, oddzielenie kapsułki przed liczeniem.
Rok: 2006

Maszyna do zamykania ZALKIN CA5 300 NG została zaprojektowana z myślą o łatwej obsłudze. Delikatne przetwarzanie butelek i elementów zamykających. Po umieszczeniu zakrętek na pojemnikach są one przenoszone do stanowiska zamykania, w którym są one uszczelniane za pomocą obrotowej głowicy uszczelniającej. Zamknięte pojemniki są następnie przenoszone na wyjściowy przenośnik taśmowy. Prostota użytkowania, szybka zmiana formatu i zwarta konstrukcja charakteryzują maszynę. Wyposażony w wibracyjny podajnik kubków i podnośnik.
Rok: 2011

DANE TECHNICZNE - ORIENTER
Wymiary 3900 x 1570 x 2450 mm
Waga 700 kg
Ostatnie formaty pracowały rury - długość x średnica. mm 64 x 37, 88 x 37, 110 x 18

DANE TECHNICZNE - LICZNIK TABLETÓW
Wymiary butelki max mm 100 x 100 x 220
Średnica tabletki / kapsułki mm 3-22
Szerokość tabletu / kapsułki mm 3-22
Długość tabletki / kapsułki mm min. 3)
Maksymalna prędkość bpm 200
Pasek powietrza 6
Wymiary mm 2300 x 1760 x 2250

DANE TECHNICZNE - MASZYNA DO ZLEWANIA
Wymiary - podajnik mm 1000 x 900 x 1900
Wymiary - winda mm 2100 x 880 x 2600
Wysokość wylotu windy mm 2000
Wymiary kapsuły mm 3500 x 1650 x 2400
Masa kapsuły kg 1600
Wysokość butelki min-max mm 60-190
Szerokość przenośnika taśmowego mm 80
Prąd A 2,5
Moc Kw 4
Zużycie ciśnienia powietrza Nm3 / h 40
Napięcie Volt 400
Częstotliwość Hz 50

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English