Maszyna czyszczaca / myjnia BOSCH-STRUNCK TLQ U42 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 813
Ostatnia aktywność 7 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

OPIS:
Do suszenia, sterylizacji i ponownego schładzania wcześniej wyczyszczonych pojemników farmaceutycznych, takich jak fiolki z antybiotykami, fiolki do podawania pozajelitowego o małej objętości, butelki na roztwory do infuzji, ampułki i wkłady. Tunele do suszenia i usuwania pirogenów Bosch TLQ charakteryzują się przepływem jednokierunkowym, krzywymi progresji temperatury procesu i znacznie krótszymi czasami sterylizacji. Zapewniają powtarzalną dokładność niezbędną do pomyślnej walidacji, kwalifikacji i niezawodnej zdolności produkcyjnej.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Tunele do usuwania pirogenów są używane na liniach rozlewniczych farmaceutycznych do sterylizacji szklanych pojemników przed ich aseptycznym napełnieniem.

GŁÓWNE CECHY:
Oprócz zalet procesu ciągłego, tunele sterylizacyjne zapewniają ochronę przed ponownym zanieczyszczeniem szklanych pojemników. Ten tunel wykorzystuje wymuszone gorące powietrze o temperaturze do 600 F (350 C °). Laminarny przepływ powietrza zapewniający stabilność temperatury i równomierną dystrybucję ciepła. Tunel podzielony jest na 3 strefy: podawanie, suszenie oraz strefa sterylizacji i chłodzenia. Strefa chłodzenia obejmuje wyładunek fiolek i napęd przelotowego przenośnika taśmowego, który łączy różne strefy tunelu. Urządzenie jest zbudowane w całości ze stali nierdzewnej. Tunel pracuje przy niskim poziomie hałasu i charakteryzuje się łatwym dostępem do jego wnętrza w celu czyszczenia i konserwacji.

Rok budowy: 1984

DANE TECHNICZNE
Długość mm 3200
Szerokość mm 1900
Wysokość mm 3000
Waga kg 1500

CHARAKTERYSTYKA PRODUKCJI
Maksymalna temperatura 350 ° C
Zużycie powietrza m3 / h 1440
Aktualnie obrabiana wysokość naboju 65 mm
Maks. wysokość pojemnika 160 mm

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English