Maszyna kontrolna Bosch KLD 1041 Zweryfikowany sprzedawca

Producent Bosch
Model KLD 1041
Rok 2006
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Maszyny kontrolne / kontrolujące
ID produktu P00922055

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 185
Ostatnia aktywność 20 kwietnia 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status do obejrzenia

Opis

BOSCH Typ KLD 1041 Maszyna do badania szczelności do ampułek i fiolek
Rok: 2006
Maszyna do badania szczelności do pojemników szklanych. Liniowy automat do kontroli ampułek, cylindrów / wkładów wtryskowych i butelek / fiolek do wstrzykiwań, który sprawdza każdy pojemnik w czterech punktach kontrolnych za pomocą technologii wysokiego napięcia. Zasada testowania opiera się na wykrywaniu zmieniającej się impedancji pojemnika wypełnionego cieczą przewodzącą prąd elektryczny.
Pojemniki są badane pod kątem: włoskowatych pęknięć i otworków; niewystarczająca grubość ścianki szklanej / zbyt cienkie kopuły; pory kapilarne; nieszczelne punkty zlewu, punkty uszczelnienia i końcówki szyjki ampułki; brak wypełnienia.
GŁÓWNE CECHY:
Zaleca się wykonanie testu szczelności pojemnika bezpośrednio po sterylizacji lub utrwaleniu.
Urządzenie wyposażone jest w: system przenośników, taśmę podającą, 4 stacje inspekcyjne wysokiego napięcia (1-2 korpusy kontrolne i końcówka / uszczelka, 3-4 podstawy kontrolne i korpus), wyświetlacz wyników, poprzeczny zrzut pchający dla odrzuconych pojemników, odprowadzanie akceptowane kontenery. Urządzenie przetwarza tylko suchy i czysty z zewnątrz materiał opakowaniowy. Przenośnik podający ustawia kontenery w pozycji poziomej i obraca je podczas ruchu przez spiralę podającą. Zakresy przetwarzania i produkcji zależą od indywidualnych pojemników, integracji linii itp. Charakterystyka: Konstrukcja maszyny zgodna z GMP. Obrót pojemnika w celu sprawdzenia całego obwodu. Łatwa operacja. Konstrukcja wspornikowa wolna od wibracji, panele ze stali nierdzewnej. Elementy napędowe wbudowane w obudowę maszyny i zabezpieczone. Maks. Bezpieczeństwo wykrywania dzięki 4 punktom kontrolnym ustawianym niezależnie od siebie.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English