Producent Bosch
Model HQL 3240
Rok 1999
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Autoklawy / Piece suszarnicze
ID produktu P210525133

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 189
Ostatnia aktywność 1 czerwca 2021

Dane techniczne

Temperatura pracy 350 °C
-------------------
Długość x szerokość x wysokość 2865,0 × 2200,0 × 2630,0
Waga 3500 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

Instalacje HQL są idealne do sterylizacji fiolek.
Ten model wyróżnia się niską przepustowością w tunelu, która jest wynikiem laminarnego procesu przepływu gorącego powietrza z jego wysoką wydajnością.
Tunele sterylizacyjne są używane na liniach rozlewniczych w przemyśle farmaceutycznym do sterylizacji szklanych pojemników przed aseptycznym napełnianiem.
Tunele te wykorzystują wymuszone powietrze o temperaturze do 350 ° C. Tunele suszące i sterylizacyjne Bosch HQL działają z przepływem jednokierunkowym, z krzywymi procesowymi progresji temperatury i znacznie krótszymi czasami sterylizacji.
Gwarantują stałą precyzję wymaganą do walidacji, kwalifikacji i niezawodnej zdolności produkcyjnej. Uzupełniające powietrze jest wprowadzane przez filtr do tunelu. Wewnątrz tunelu powietrze zasysane przez wentylatory zasila sekcję zasilania i chłodzenia przez filtry wstępne i filtry cząstek stałych w oddzielnych obszarach tunelu. Stosując zasadę przepływu laminarnego, strumień powietrza jest kierowany pionowo do pojemników. Pod taśmą przenośnika powietrze jest kierowane z powrotem przez kanał recyrkulacyjny do wentylatora. Wentylatory potrzebują świeżego powietrza do sekcji grzewczej: jednostka z przepływem laminarnym. Elementy grzejne w kanale recyrkulacyjnym służą do podgrzania powietrza recyrkulacyjnego do zadanej temperatury. Pod filtrami cząstek stałych znajdują się elementy grzejne z wylotem do urządzenia regulująco-rejestrującego temperaturę. Sekcja chłodzenia pracuje z przepływem laminarnym. Wentylator w sekcji chłodzenia odprowadza gorące powietrze pod przenośnik taśmowy. Ilość powietrza wywiewanego jest regulowana automatycznie.
Tunel wyposażony jest w automatyczną kontrolę nadciśnienia w sekcji chłodzenia. Modułowy system do montażu tuneli dostosowany do wymaganego zakresu mocy przy optymalnym zużyciu energii. Konstrukcja zgodna z GMP. Kompatybilne systemy transportu kontenerów do stabilnych i niestabilnych kontenerów. Bezpieczne przenośniki taśmowe na poziomach podłogowych i bocznych działały jednocześnie. Doskonała dostępność i łatwość obsługi.
Dane techniczne
Długość 2865 mm
Szerokość mm 2200
Wysokość 2630 mm
Waga Kg 3500

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English