Centrum obróbcze CNC do drewna Biesse Nesting Rover G714 Zweryfikowany sprzedawca

Producent Biesse
Model Nesting Rover G714
Rok 2010
Lokalizacja Hiszpania ES
Rodzaj Centra obróbcze CNC do drewna
ID produktu P01021089

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Zweryfikowany sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 29
Ostatnia aktywność 16 września 2021

Dane techniczne

Posuw X 4300 mm
Posuw Y 2205 mm
Posuw Z 160 mm
Pompa próżniowa 300 m³/h
Rodzaj sterownia CNC
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status zdemontowany

Opis

Używane centrum obróbcze ze sterowaniem numerycznym Biesse Rover G 714 do frezowania, cięcia, podcinania, wiercenia itp.

Podstawa i konstrukcja maszyny wykonana ze spawanych elektrycznie i stabilizowanych prętów stalowych, aby zagwarantować maksymalną wytrzymałość i stałą wydajność w czasie.

Ruchy osi są realizowane przez belki nośne zespołów roboczych, które poruszając się wzdłużnie w stosunku do stołu wykonują ruch osi X.

Para wózków, które wykonują ruchy osi „Y” i „Z”, są zamontowane ortogonalnie na tej samej belce. Wspomniana konfiguracja maszyny jest szczególnie doceniana ze względu na małe wymiary zajmowane w odniesieniu do pól roboczych.
Ruchy w osi „X” są wykonywane za pomocą śrubowej zębatki i zębnika, a oś „y” za pomocą wstępnie obciążonej obrotowej śruby głównej i śruby recyrkulacyjnej ze stałą kulką; przemieszczenie, unikając również niebezpiecznych wibracji i wynikającego z tego przedwczesnego zużycia śruby.
Ruch osi „Z” jest wykonywany za pomocą śruby recyrkulacyjnej z obracającą się kulką i wstępnie napiętej stałej śruby głównej i jest wspomagany przez tłok pneumatyczny w celu zrównoważenia ciężaru części ruchomych; Jest również wyposażony w hamulec na wypadek prowizorycznej awarii zasilania.

Charakterystyka techniczna
- Zdalny przycisk z potencjometrem do ręcznej zmiany zaprogramowanej prędkości osi i grzybka awaryjnego.
- Ruch osi jest napędzany przez „bezszczotkowe” serwomotory prądu przemiennego sterowane przez napędy analogowe.
- Blat z laminatu fenolowego; Zawiera system blokowania elementów za pomocą podciśnienia z siatką o skoku 30 mm do szybkiego umieszczania złącza ustalającego lub standardowych modułów blokujących za pomocą podciśnienia lub opon. Na całej powierzchni międzyosiowe kanały próżniowe o średnicy 150 mm zostały wyposażone w szybkie i funkcjonalne zaślepki zamykające.
- 3 ograniczniki tylne lewe, z montażem i czujnikami 2 ograniczniki boczne lewe, z montażem i czujnikami 3 ograniczniki przednie lewe, z montażem i czujnikami.
- Montaż depresji dla n. 3 pompy próżniowe 300 m3 / h. Instalacja podciśnieniowa umożliwia zasilanie obszaru roboczego, aby zagwarantować blokowanie obrabianej części. Obejmuje: predyspozycje elektryczne do podłączenia 3 pomp próżniowych; próżniowe linie zasilające; pusty licznik analogowy podłączony do linii alarmowej i puste dane cyfrowe do planowania tablicy męczenników.
- Uchwyt elektryczny 12 kw (16,1 KM) HSK 63 - chłodzenie powietrzem. od 12 000 do 16 000 obrotów / 1 'w pracy S6, łożyska ceramiczne, prawy i lewy obrót, prędkość obrotowa od 1000 do 24 000 obrotów / 1' programowana przez CN, pneumatyczne odsprzęganie odbywa się poprzez pryzmatyczną prowadnicę liniową i bloki ślizgowe. krąg sfer. Obejmuje to nasadkę do zasysania wiórów, z 6 wylotami w Z, kierowanymi przez CN, w zależności od długości narzędzia lub programu. Ssawka zamyka się automatycznie, gdy uchwyt elektryczny nie działa. Podkładka do predyspozycji trzpienia elektrycznego do mocowania agregatów. Zawiera podkładkę zamontowaną na trzpieniu elektrycznym, zaopatrzoną w 4 stożkowe gniazda do odniesienia agregatów co 90º.

Dane techniczne:
- Wymiary stołu roboczego X / Y: 4300 x 2205 mm
- Przejście elementu Z: 160 mm
- Moc głównego silnika pionowego: 16 KM
- Pionowy uchwyt wiertarski: 14
- Poziomy uchwyt wiertarski: Y 1 + 1 / X 2 + 2
- Tylny okrągły magazyn narzędzi z pozycjami: 8
- Pompa próżniowa: 2 300 m3 / godz
- Zdalne sterowanie: start / stop
- Maty bezpieczeństwa z przodu

Maszyna z dokumentacją i przepisami CE
Rok produkcji: koniec 2010

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English