Narzędzie do wyceny maszyn

Odkryj Valorexo - pierwsze w pełni automatyczne narzędzie do wyceny maszyn

Przejdź do Valorexo

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2019
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 10 grudnia 2019

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny jak nowy
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

BPZ 400 to kompletna linia pakowania o elastyczności zaspokajającej różne potrzeby, która realizuje kolejne procesy pakowania i zapewnia produkty o długim okresie trwałości. Dzięki zgodności z produktem i bardzo wrażliwemu systemowi dozowania jest to ulepszony system pakowania, który realizuje zarówno higieniczne opakowania na małą, jak i na dużą skalę. Będąc maszyną obsługiwaną przez jednego operatora, wymaga minimalnej konserwacji i pracuje bez hałasu i awarii. Dzięki temu, że wszystkie jego mechanizmy, w tym podstawa główna i stopki, są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i profili metalowych 304, zapewnia długą żywotność, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Materiały najwyższej jakości są stosowane na każdym etapie linii pneumatycznych w celu zastosowania najnowszych technologii.

BPZ 400 oferuje bardziej komfortowe środowisko pracy z serwosilnikiem do zaawansowania cyfrowego, najnowocześniejszym systemem sterowania PLC, który pozwala na łatwe monitorowanie parametrów i niezbędnych regulacji, a także panel operatora z ekranem dotykowym z ochroną przed wpływami zewnętrznymi .

Wszystkie materiały i części używane podczas procesu produkcyjnego maszyny posiadają certyfikat CE. Maszyna jest przyjazna dla użytkownika i może obsługiwać różne formy.

Zobacz wszystkie szczegóły:

http://www.betapak.com/index.php?page=urundetay&uid=7&lng=eng

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English