Maszyna przemysłu farmaceutycznego B.BRAUN BIOTECH 300 LT Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 897
Ostatnia aktywność 19 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 2400,0 × 1800,0 × 3150,0
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status do obejrzenia

Opis

OPIS:
Marka bbi-biotech to znany synonim innowacyjnych fermentorów i bioreaktorów. Bbi-biotech GmbH oferuje sprzęt i usługi dla wszystkich zastosowań procesowych w przemyśle biotechnologicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym i spożywczym. Bbi-biotech opracował własny system dla standardowych bioreaktorów oraz systemów jednorazowego użytku od dostawców zewnętrznych. Udało im się opracować modułowy system hodowli dla wszystkich typów komórek i mikroorganizmów dzięki połączeniu najnowszych technologii z wieloletnim doświadczeniem w zastosowaniach.

SEKTORY ZASTOSOWANIA:
Wyroby farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne.

GŁÓWNE CECHY:
Fermentory pilotowe są niezawodnym rozwiązaniem do pracy z kulturami mikrobiologicznymi do badań naukowych lub małych biotechnologicznych zakładów produkcyjnych, a także do technologii ekspandowania. Standardowe rozwiązania „gotowe do użycia” zawierają wszystkie elementy niezbędne do wygodnej obsługi przy zastosowaniach hodowli drobnoustrojów. Po podłączeniu fermentora można od razu zacząć go używać bez konieczności kupowania jakichkolwiek akcesoriów, ponadto fermentory w skali pilotażowej mają całkowicie aseptyczną konstrukcję i można je łatwo zweryfikować. Dla wygody wszystkie niezbędne przewody rurowe są zainstalowane na otwartej ruchomej ramie ze stali nierdzewnej, co pomaga zaoszczędzić miejsce w konstrukcji i ułatwia dostęp w celu konserwacji fermentora. Wszystkie powierzchnie mające kontakt z obrabianymi materiałami są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316L o chropowatości powierzchni 0,8 μm, aby umożliwić skuteczne CIP (czyszczenie na miejscu). W tym modelu mamy do dyspozycji zbiornik 300 Lt z płaszczem 20 Lt, dopuszczalnym ciśnieniu roboczym 3 bar i możliwością osiągnięcia temperatury do 150°C.

Budowniczy: B. Braun Biotech International
Rok budowy: 1993

DANE TECHNICZNE
Wymiary (DxSxW) mm 2400x1800x3150
Wymiary Panel elektryczny (DxSxW) mm 850x650x2200

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English