Maszyna czyszczaca / myjnia Bausch & Stroebel DST 9010 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 810
Ostatnia aktywność 10 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

RODZAJ MASZYN:
W pełni automatyczny, uniwersalny tunel do ciągłej sterylizacji przepływowej. Instalacje B&S są idealne do sterylizacji szklanych pojemników, butelek do iniekcji, butelek, fiolek, wkładów i gotowych do użycia strzykawek. Model ten jest wyjątkowy ze względu na krótki przepływ przez tunel, który jest wynikiem laminarnego procesu przepływu gorącego powietrza o jego wysokiej wydajności.
 
SEKTOR APLIKACJI:
Sterylizacja pojemników farmaceutycznych.

CECHY „:
Tunele do sterylizacji są używane w liniach do napełniania przemysłu farmaceutycznego do sterylizacji szklanych pojemników przed ich aseptycznym wypełnieniem. Fiolki, umyte i nadal częściowo mokre, docierają w ilości z poprzedniej maszyny i są popychane na taśmę przenośnika przez mechanizm rozładowujący. Przenośnik taśmowy przemieszcza się w około 45 minut w sposób przerywany przez 3 różne obszary, susząc, sterylizując i chłodząc. Strumień powietrza w punkcie wejścia przenośnika dostarcza nadciśnienie powietrza w tunelu, które służy z jednej strony do suszenia, a z drugiej strony stanowi barierę przed wlotem powietrza zewnętrznego. Elementy grzejne są umieszczone w środku tunelu wokół taśmy przenośnika, które ogrzewają fiolki do pożądanej temperatury sterylizacji, zwykle do 400 ° C. Fiolki są chłodzone w trzeciej strefie przez przepływ powietrza i wentylator wyciągowy. Na końcu taśmy przenośnika fiolki są wciskane na płytkę przenoszącą na taśmie przenośnika następnej maszyny, gdzie fiolki są napełniane i zamykane. Przerywany ruch taśmy przenośnika jest kontrolowany przez przekaźnik czasowy i mikroprzełączniki zamontowane na zasilaczu. Doskonała dostępność i łatwość obsługi.

Rok budowy: 1977

DANE TECHNICZNE
Maksymalna średnica pojemnika 35 mm
Maksymalna wysokość pojemnika 150 mm

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English