Używana nalewarka Bausch Strobel LFO 100 – KSF 1020

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 735
Ostatnia aktywność 27 października 2020

Dane techniczne

Maksymalna objętość napełniania 0,2 L
Minimalna objętość napełniania 0 L
Tetrapak / PET / Puszka / szkło Szkło
Gazowane / Niegazowane Niegazowane
-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

OPIS:
Butelka do napełniania i zamykania maszyny do cieczy, współpracuje z ciągłych ruchów, mechanicznej i automatycznej pracy do napełniania i zamykania butelek.Linia składa się głównie z ciągłego napełniania / maszynie rotacyjnej i orientators capping i podajniki obrotowe. Nadaje się do leczenia wszystkich rodzajów wyrobów kosmetycznych i jest zaprojektowana do szerokiej gamy pojemników i zamknięć z aktualną wydajność dozowania do 200 ml. Bardzo elastyczny i zaprojektowany z konstruktywną modułowości Maszyny te są bardzo dobrze znane ze swojej solidności i niezawodności. Bausch Strobel wypełniacze i zapewnienia dobrej cappers uniwersalność ze względu na możliwość postępowania z różnego rodzaju produktów o specjalnie zaprojektowanych urządzeń zamykających oraz możliwość przetwarzania wielu rodzajów zamknięć.

Sektorów zużycia:
Farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyki, żywność, diety, wyrobów medycznych, produkcji.

Główne cechy:
Konstruktywna modułowość, łatwe przełączenie rozmiar i kompaktowa ogólny projekt. Rozwiązania technologiczne, jakość materiałów i łatwość obsługi to elementy, które zapewniają niezawodność pracy tego urządzenia. Format aktualnie zainstalowany jest na 200 ml butelce. Istnieją części przedstawiono następujące wymiary: 20 ml, 50 ml, 100 ml. Nakrętki i butelki są doprowadzane do maszyny do napełniania, po którym poszczególne butelki są ustawiane w celu ich wypełnienia. Następnie butelki przyjechać na stacji wyposażonych w pompy dozujące, gdzie są one wypełnione, a następnie przystąpić do stacji zamykania gdzie są zamknięte z zakrętkami. Ponadto na butelki napełnione i zamknięte dotrzeć do taśmy przenośnika wyładowczego które karmi je bezpośrednio do następnego urządzenia.

Maszyna do napełniania i ograniczenie jest w komplecie z:
- Butelka Podajnik Unscrambler
Konstrukcja ze stali nierdzewnej Składa się z leja z cleated zamontowane pionowe taśmy przenośnikowej, że podnosi butelek ze zbiornika i transportuje je do ich spadek w butelce Unscrambler.Urządzenie stosowane do podawania Unscrambler: podstawę z regulowanymi nóżkami a stożkowym pojemniku, który leży na plateau z tworzywa sztucznego z ukośnych osi, która jest utrzymywana w ruchu obrotowym za pomocą silnika elektrycznego.
- Korek pomiarowy Unscrambler dozownikiem
Konstrukcja ze stali nierdzewnej tworzą bazę z regulowanymi nóżkami i stożkowego pojemnika, który znajduje się na płaskowyżu z tworzywa sztucznego.
- Cap dozownikiem Unscrambler
Konstrukcja ze stali nierdzewnej tworzą bazę z regulowanymi nóżkami i stożkowego pojemnika, który znajduje się na płaskowyżu z tworzywa sztucznego.
-. Laminarny przepływ powietrza szafy Mod 100 LFO

Rok budowy: 1992

DANE TECHNICZNE
Częstotliwość 50 Hz
Napięcie 220/380 V
Formaty dostępne - śr. butelka 18,5 mm; 19,5; 23,5; 27; 29,5; 28,7; 3; 35.8
Obecny format 200 ml
Formaty występujące ml 20 50 100

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Podaj dalej

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English