Etykieciarka ARCA LINER PLUS AIR P183 Super sprzedawca

Producent Arca
Model LINER PLUS AIR P183
Rok 2003
Lokalizacja Włochy IT
Rodzaj Etykieciarki
ID produktu P20810088

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 809
Ostatnia aktywność 18 maja 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 900,0 × 550,0 × 1700,0
Waga 45 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

Rodzaju maszyny:
System do etykiet samoprzylepnych do oznaczania serii "Drukuj zastosowanie", wyposażony w aplikator niezwykle wszechstronny.Ten ostatni składa się z tłoka i płytki ssania aluminium i teflonu.Tłok mocuje ssania w pobliżu urządzenia i za pomocą strumienia powietrza wydmuchiwane na etykiety wyrobu.Maszyna jest wyposażona w stałe osłony, które chronią jego ruchome części i narządy transmisji. To oznakowanie może być zainstalowany w systemach złożonych. Moduł do cyfrowego druku "Zebra".

ZAKRES STOSOWANIA:
Etykieciarka został zaprojektowany i zbudowany zastosowanie etykiet z dowolnego materiału odpowiedniego do tego celu z każdego typu wyrobu.

Jak ':
Etykieta AIR P 183 jest odpowiednia dla każdego środowiska przemysłowego, bardzo wydajny i prosty w użyciu.Szeroka gama aplikatorów pneumatycznych do maksymalnej elastyczności (ostatnio drukowanej etykiety, stosowane wcześniej) i zdolności do "drukowania w czasie rzeczywistym." Elektronika może być zintegrowana lub oddzielony od korpusu aparatu, aby umożliwić umieszczenie urządzenia sterującego w najbardziej wygodny dla użytkownika. Samochody ARCA są projektowane i produkowane przez przyjęcie rozwiązań technologicznych i komponentów wysokiej jakości standard. Solidność przemysłowych, dbałość o bezpieczeństwo i wydajność to nasze atuty. Dzięki mechaniki stałych i wysokiej jakości komponentów, wszystkie etichettarici i druku stosuje się w serii nadają się do każdego środowiska przemysłowego. Nawet w najtrudniejszych warunkach (w ciężkich warunkach ciężkich obciążeń), zapewnienia bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności w górnej części rynku światowym. Drukowania i aplikacji w pojedynczej operacji wysokiej szybkości automatycznej. Natychmiastowa zmiana grafiki bez kosztów lub "Print Queue". Opatentowane rozwiązania zapobiegania wypadkom. Chuck Winder ekspansji mechanicznej. Aplikatory do każdego typu powierzchni. Malowane proszkowo epoksydową, Anti-scratch i antykorozyjnych.Rama maszyny zawiera: panel sterowania, który znajduje się na ramie maszyny, z czterech diod LED stanu urządzenia / alarmu i cztery przyciski do zarządzania trybie gotowości zresetować alarm i instrukcja stosowania poszczególnych etykiet.

Numer seryjny: 01-1049
Rok budowy: 2003

DANE TECHNICZNE
Długość ok 900 mm
Szerokość ok 550 mm
Wysokość ok mm 1700
Waga netto 45 kg
Napięcie zasilania 220 V

PRODUKCJA TECHNICZNE
Szerokość etykiety min-max 50-183 mm
Długość etykiety 13-250 mm min-max
Obszar wydruku max 168 mm w poziomie
Obszar wydruku max 990 mm w pionie
Prędkość druku do 300 mm / s
Diam. Maksymalna szpula etykieta 280 lub 380 mm
Maksymalna długość taśmy 900 m
Rozdzielczość druku 8 lub 12 punktów

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English