Pompa Abaque HD 65 Super sprzedawca

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2015
Liczba ofert online 148
Ostatnia aktywność 27 stycznia 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 1500,0 × 1200,0 × 1150,0
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE tak
Status

Opis

Pompa perystaltyczna Mouvex HD65 z podstawą ze stali nierdzewnej
Opis
Pompa perystaltyczna Abaque zaspokoi najtrudniejsze potrzeby pompowania, od płynów ściernych i agresywnych po płyny lepkie i wrażliwe na ścinanie. Obecnie pompy Abaque działają w najbardziej wymagających środowiskach, takich jak wydobycie, oczyszczanie wody i oczyszczanie ścieków, energia, przetwarzanie chemiczne i zastosowania od producentów maszyn (producenci oryginalnego sprzętu, OEM).
Obudowa pompy Abaque jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości i żeliwa sferoidalnego i jest zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Pompa jest zasilana przez solidny, kompaktowy reduktor monoblokowy, który eliminuje zewnętrzne części wirujące.
Konstrukcja z żeliwa sferoidalnego i stali pozwala na ciśnienie wylotowe większe niż 15 barów (218 psi). Solidna konstrukcja i zaawansowana konstrukcja zmniejszają również liczbę napraw i konserwacji.
Pompa serii Abaque może samozasysać przy wysokości do 9 mca (29,5 stopy). Pompa może pracować na sucho bez przerwy, bez szkodliwych skutków. Pompa jest całkowicie odwracalna.
Szczelna konstrukcja eliminuje wycieki i zanieczyszczenia. Płyny znajdują się wewnątrz rurki. Rura jest głównym elementem konserwacyjnym.
Moc silnika: 5,5 Kw
Dostępne jednostki: 2
funkcje
Model: HD 65
 Rok: 2017
 Szerokość: 1200 mm
 Wysokość: 1150 mm
 Duży: 1500 mm

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English