6 powodów dla których powinieneś wybrać Exapro

Exapro jest giełdą używanych maszyn i urządzeń przemysłowych działającą globalnie, na zasadzie business-to-business. Przez ponad 10 lat działalności uzyskaliśmy wiodącą pozycję na rynku pośrednictwa w sprzedaży używanych urządzeń. Poniżej prezentujemy 6 czynników, które pozwoliły nam stać się pierwszym wyborem dla wielu przedsiębiorstw przy zakupie jak i przy sprzedaży maszyn przemysłowych.

flags exapro languages

9 języków

Nasz serwis dostępny jest aktualnie w 9 językach - angielskim, francuskim, rosyjskim, polskim, niemieckim, tureckim, hiszpańskim, włoskim oraz czeskim. Chcemy by Exapro było dostępne i łatwe w użytkowaniu dla jak największej ilości odbiorców. Fakt, iż działamy w aż 9 językach sprawia, że działamy globalnie w pełnym tego słowa znaczeniu. Naszym celem jest by podmioty z nami współpracujące nie były ograniczone jedynie do wąskiego grona potencjalnych odbiorców. To sprawia, że Exapro jest obecnie jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych oferujących używane maszyny.

 

400 000 odwiedzin każdego miesiąca

Wiemy, że przedłużająca się sprzedaż używanych urządzeń może stanowić problem w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dlatego też dokładamy starań, by oferty zamieszczone na Exapro były łatwe do odnalezienia dla potencjalnych nabywców. Efektem tych działań jest około 400 000 odwiedzin naszego serwisu miesięcznie, co znacząco skraca to czas potrzebny na znalezienie klienta na Państwa maszyny.

100 000 zarejestrowanych odbiorców newslettera

By zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego znalezienia klienta najlepsze oferty rozsyłamy w naszych tematycznych newsletterach. Aktualnie trafiają one do ponad 100 000 subskrybentów z całego świata.

 

Ponad 50 000 maszyn z różnych sektorów przemysłowych

Dzięki ponad 50 000 tysiącom maszyn aktualnie dostępnych na Exapro oferujemy szeroki wybór urządzeń z wielu sektorów przemysłu tj.: obróbka metalu, pakowanie, chemia, przemysł farmaceutyczny, przetwórstwo żywności, przetwórstwo drewna, poligrafia, roboty przemysłowe, sprężarki, plastik, tekstylia i wiele innych.

 

10 000 sprzedawców

Dzięki swojemu profesjonalnemu i etycznemu podejściu udało nam się zbudować największą sieć sprzedawców używanych maszyn przemysłowych na świecie. Dzięki temu w naszym serwisie mogą Państwo znaleźć pełne spektrum maszyn dostępnych na rynku wtórnym. Nasz zespół codziennie pracuje nad tym by katalog maszyn dodawanych przez ponad 10 000 sprzedawców z całego świata był aktualny i tak szczegóły jak to tylko możliwe. Pozwala nam to dotrzeć do potencjalnych nabywców ze starannie przygotowaną ofertą maszyn wiodących światowych producentów.

 

20 pracowników pomagających Państwu w każdym momencie

Katalog starannie wybranych maszyn, aktualność oferty i cen to nie wszystko, do dyspozycji kupujących jak i sprzedających jest także zespół 20 osób, które czuwają nad tym transakcję pomiędzy klientami przebiegały sprawnie. Nasz zespół zlokalizowany w sercu Europy - Pradze jest zawsze dostępny by pomóc Państwu w komunikacji z potencjalnym klientem. Więcej na temat naszego zespołu dowiecie się Państwo tutaj.

Korzyści z rejestracji na Exapro

  • Dodaj swoją maszynę za darmo
  • Zarządzaj swoimi ofertami
  • Masz dostęp do ustawień newslettera
  • Zapytaj o maszyny bez podawania swoich danych
  • Agent Exapro asystuje Państwu przy sprzedaży maszyn
  • W pełni wykorzystaj konto klienta Exapro

Bezpłatna rejestracja

Jesteś już zarejestrowany?

Nasi partnerzy zawsze są traktowani priorytetowo

Zaloguj się

Zgłoś problem ze stroną

Przeznaczone tylko do problemów z funkcjonowaniem strony

Wsparcie techniczne