Producent 3D Systems
Model Pro X100 DMP
Rok 2015
Lokalizacja Turcja TR
Rodzaj Inne
ID produktu P01212002

Cena na zapytanie

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy

Rodzaj klienta Użytkownik - małe i średnie firmy
Aktywny od 2020
Liczba ofert online 1
Ostatnia aktywność 28 lutego 2021

Dane techniczne

-------------------
Długość x szerokość x wysokość 770,0 × 1200,0 × 195,0
Waga 1000 kg
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny bardzo dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status podłączony do prądu

Opis

ProX 100 Dental: DRUKARKA PRODUKCYJNA 3D (CMBGRUPDENTAL)

System stomatologiczny ProX 100 to rozwiązanie do szybkiego wytwarzania protez z wykorzystaniem bezpośredniego spiekania laserowego (DMS) proszków metali, które można stosować bezpośrednio w laboratoriach dentystycznych.

ZALETY
- Minimalne straty materiałowe.
- Aby móc produkować części, które na ogół nie są wytwarzane tradycyjnymi metodami.
- Krótki czas produkcji.
- Bardzo gęste i nieporowate części.
- Niezmiennie wysoka precyzja części nawet podczas początkowej produkcji.

3D SYSTEMS słynie z niezawodności i powtarzalności procesów spiekania laserowego. Gama urządzeń ProX jest wynikiem 10 lat badań i rozwoju w zakresie bezpośredniego spiekania metalu (DMS) lub druku 3D metali. System stomatologiczny ProX 100 to najmniejszy system druku 3D z metalu ProX o objętości druku 100 mm x 100 mm x 80 mm.

System stomatologiczny ProX 100 został zaprojektowany jako punkt wyjścia dla osób, które chcą szybko wykonać małe, wysokiej jakości, złożone protezy zębowe w technologii DMS. Załadunek materiałów odbywa się ręcznie oraz z opcjonalną zewnętrzną stacją recyklingu materiałów, które można bezpiecznie transportować. System wykorzystuje materiały z certyfikatem CoCr, które nie zawierają NI do stosowania w stomatologii.

Wiele sektorów przemysłu korzysta już z bezpośredniego druku 3D w metalu: szyte na miarę protezy dentystyczne, implanty ortopedyczne, formy pneumatyczne, części lotnicze itp. Ponadto systemy te są sprytnie wykorzystywane do bezpośredniego formowania dopasowanych narzędzi, płytek, produkcji form rozdmuchowych.

Wszystkie drukarki DMS 3D SYSTEMS zapewniają dokładność zgodną z normą EN ISO 2768 (dokładna) tolerancja maszyny i powtarzalność około 20 mikronów dla każdej z 3 osi. SYSTEMY 3D Bezpośrednie drukarki do metalu wytwarzają części o stałej gęstości z metalu i ceramiki z drobnych proszków o wielkości cząstek od 6 do 9 mikronów. Materiały obejmują stal nierdzewną, stal hartowaną, superstopy, stopy nieżelazne, metale szlachetne i aluminium. Ta wyjątkowa jakość wyjściowa połączona z wysoką precyzją, wykończeniem, niezawodnością i powtarzalnością oraz ponad 15 opcjami materiałów sprawia, że te wysokiej jakości maszyny są bardzo atrakcyjne dla producentów.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English