Mają Państwo na sprzedaż taką samą maszynę?

Reklamuj ją na Exapro za darmo!

Sprzedawaj

O sprzedawcy Super sprzedawca

Rodzaj klienta Handlarz
Aktywny od 2009
Liczba ofert online 892
Ostatnia aktywność 13 maja 2022

Dane techniczne

-------------------
Roboczogodziny
Godziny podłączenia do prądu
Stan techniczny dobry
Zgodność z normami CE ---------
Status

Opis

RODZAJ MASZYNY:
Wszystkie blistry odrzucone podczas procesu produkcyjnego zawierają cenne produkty farmaceutyczne. Jeśli te bardzo wrażliwe produkty nie zostaną natychmiastowo zwrócone do obecnego cyklu pakowania partii, wystąpią znaczne straty. W takich przypadkach maszyny deblisterujące są z powodzeniem wykorzystywane do odzyskiwania twoich produktów.

SEKTOR ZATRUDNIENIA:
Produkty farmaceutyczne, chemiczne, kosmetyczne, spożywcze, dietetyczne, medyczne.

CECHY „:
Może zaistnieć potrzeba użycia maszyny do odzyskiwania podkładek w następujących przypadkach: nieregularne napełnianie, nieczytelne lub nieprawidłowe numery partii, niedokładne perforacje, zmiany w rozmiarach blistra, złamanie produktu, niewłaściwe drukowanie, złe tworzenie się pęcherzyków, zwrotny pobór itp. Dobre odzyskiwanie tych materiałów zwiększa wydajność linii blistrowych. Wykorzystanie tych maszyn umożliwia przypisanie wykwalifikowanych pracowników do bardziej produktywnych działań, pozwala na odzyskanie drogich produktów i znacznie obniża koszty usuwania. Produkty do odzyskiwania i puste opakowania dzielą się na osobne pojemniki. Wszystkie części mające kontakt z produktem wykonane są ze stali nierdzewnej. Maszyna jest łatwa do czyszczenia. Nie ma kontaktu ręcznego z produktami do odzyskiwania i nie ma żadnych pozostałości glinu. Maszyna gwarantuje łatwe, niezawodne i precyzyjne odzyskiwanie blistrów.

Ten opis mógł być przetłumaczony automatycznie. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt. Informacje zawarte w tym ogłoszeniu mają jedynie charakter orientacyjny. Exapro sugeruje sprawdzić szczegóły ze sprzedawcą przed dokonaniem zakupu.

Zasady działania Exapro

Korzystanie z Exapro jest proste - oto jak działamy

Lista podobnych maszyn

Skontaktuj się ze sprzedawcą

Ta strona jest również dostępna w języku angielskim
This page also exists in English